Стислий опис
Кварцовий нагрівач Esperanza THAR — ідеальне рішення для обігрівання вашого дому. Швидко й ефективно зігріє ванну або дитячу в холодні дні. Портативний розмір також чудово підходить для кемпінгу. Сучасний і милий дизайн... Читати далі...
Кварцовий нагрівач Esperanza THAR — ідеальне рішення для обігрівання вашого дому. Швидко й ефективно зігріє ванну або дитячу в холодні дні. Портативний розмір також чудово підходить для кемпінгу. Сучасний і милий дизайн чудово прикрасить будь-який інтер'єр.
Особливості:
- Тип термостата: механічний.
- Різновид нагрівального елемента: кварцова.
- Ручка для перенесення.
- Регулятор потужності.
- Захист від перегрівання.
- Випромінювання: короткохвильові (0.78-3 мкм).
- Напруга: 220-240 В.
- Частота: 50/60 Гц.
- Потужність: 400 Вт/800 Вт.
- Шнур живлення: 1.2м.
- Розмір пристрою: 250х95х395 мм.
- Вага: 850 г.
- Виріб призначений тільки для епізодичного використання або для використання в добре ізольованих приміщеннях.
Технічні характеристики
| Призначення | Побутовий |
| Тип | інфрачервоний |
| Площа обігрівання | 8 кв.м |
| Потужність | 800 Вт |
| Нагрівальний елемент | кварц |
| Тип керування | механічне |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | підлоговий |
| Встановлення | настільний |
| Режими роботи | 2 |
| Особливості | терморегулятор |
| Додатково | захист від перегрівання |
| Габарити | 250 х 95 х 395 мм |
| Вага | 0.85 кг |
| Колір | білий |
| Тип нагрівача, для сищини | інфрачервоний нагрівач |
| Також шукають | для кімнати |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | економні |
| Також шукають | до 1000 Вт |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська



