Стислий опис
Нагрівач ERGO FHC 2015 — компактний переносний тепловентилятор привабливого дизайну з керамічним нагрівальним елементом. Він призначений для обігрівання невеликих побутових приміщень — офісів, гаражів, кіосків. Прилад б... Читати далі...
Нагрівач ERGO FHC 2015 — компактний переносний тепловентилятор привабливого дизайну з керамічним нагрівальним елементом. Він призначений для обігрівання невеликих побутових приміщень — офісів, гаражів, кіосків. Прилад безпечний в експлуатації: у конструкції немає відкритої розпеченої спіралі, корпус виготовлений із міцного негорючого пластику, встановлений захист від перекидання.
Технічні характеристики
| Тип | тепловентилятор |
| Площа обігрівання | 15 кв.м |
| Потужність | 1500 Вт |
| Нагрівальний елемент | керамічний |
| Встановлення | підлоговий, настільний |
| Особливості | захист від перекидання, захист від перегрівання |
| Габарити (В х Ш х Г), мм | 260 х 210 х 110 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | сріблястий |
| Виробник | Ergo |
| Модель | FHC 2015 |
| Артикул | FHC 2015 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 36 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
