Стислий опис
Тепловий ефект від інфрачервоного нагрівача Defender Energy ECO 1 White відчувається відразу ж після вмикання. Металокерамічні елементи розігріваються до температури приблизно 400 градусів і починають поширювати комфорт... Читати далі...
Стислі характеристики
Тепловий ефект від інфрачервоного нагрівача Defender Energy ECO 1 White відчувається відразу ж після вмикання. Металокерамічні елементи розігріваються до температури приблизно 400 градусів і починають поширювати комфортне випромінювання, порівнянне з теплом від натопленої печі. Це випромінювання не поглинається й не розсіюється повітрям.
Такий нагрівач можна використовувати для обігріву навіть на відкритому майданчику.
Під час роботи в приміщенні виникає додатковий складник нагрівання завдяки вихідному потоку теплого повітря, подібно до оливного нагрівача та батареї водяного опалення.
Стабільна температура нагрівальних елементів 400 градусів зумовлює унікальні властивості
ENERGY ECO 1:
- Комфортне інфрачервоне випромінювання, що не палить кисень із повітря;
- Неабияк більше вхідного потоку теплого повітря, порівнюючи з оливним нагрівачем і батареєю водяного опалення.
- Не випалює кисень у повітрі, не подразнює очі, не створює неприємних і шкідливих запахів, не викликає головного болю.
Технічні характеристики
| Тип | інфрачервоний |
| Площа обігрівання | 25 кв.м |
| Потужність | 1200 Вт |
| Нагрівальний елемент | керамічний |
| Тип керування | механічне |
| Функції захисту | захист від опіків |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | підлоговий |
| Режими роботи | 2 |
| Режими роботи | 400 Вт |
| Режими роботи | 800 Вт |
| Габарити | 630 x 310 x 50 мм |
| Вага | 5 кг |
| Колір | чорний |
| Тип нагрівача, для сищини | інфрачервоний нагрівач |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип установки | Напольный |




Українська



