Виробник: Ardesto
Код товару: U0870251
Стислий опис
Керамічна інфрачервона електронагрівальна панель ARDESTO HCP-1000RBG з магнезитовою плитою і терморегулятором бежевого кольору потужністю 1 000 Вт. Розрахована на обігрівання приміщення площею 20 м2. Ультратонки... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип установки -
Настенный
Керамічна інфрачервона електронагрівальна панель ARDESTO HCP-1000RBG з магнезитовою плитою і терморегулятором бежевого кольору потужністю 1 000 Вт. Розрахована на обігрівання приміщення площею 20 м2. Ультратонкий корпус не відніме зайвого простору, а зовнішній вигляд доповнить і прикрасить будь-який інтер'єр. Пристрій не спалює кисень, не сушить повітря, не виділяє хімічних сполук і неприємних запахів, а ще абсолютно безшумно.
Технічні характеристики
| Тип | керамічний |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип керування | механічне |
| Функції захисту | вологозахист |
| Встановлення | настінний |
| Режими роботи | 1 |
| Особливості | терморегулятор |
| Особливості | термостат |
| Додатково | IP33 |
| Додатково | терморегулятор |
| Габарити | 120 х 60 х 16 мм |
| Вага | 26 кг |
| Колір | бежевий |
| Тип нагрівача, для сищини | керамічний нагрівач |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | до 1000 Вт |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип установки | Настенный |




Українська
