Стислий опис
Енергоощадний та екологічно чистий інфрачервоний нагрівач AENO Premium Eco Smart GH1S з технологією SMART INTELLIGENCE, заощадить ваші гроші з першого запуску! Ідеальне поєднання швидкого нагрівання й енергозбереження —... Читати далі...
Енергоощадний та екологічно чистий інфрачервоний нагрівач AENO Premium Eco Smart GH1S з технологією SMART INTELLIGENCE, заощадить ваші гроші з першого запуску! Ідеальне поєднання швидкого нагрівання й енергозбереження — удвічі менше споживання електроенергії.
- Мінімалістичний дизайн: Ідеально впишеться в інтер'єр кімнати. Естетика в кожному міліметрі.
- Легке встановлення: На стіні або на підлозі за допомогою спеціальних кронштейнів і ніжок у комплекті. Настінний або стельовий монтаж: горизонтально або вертикально.
- Низький рівень споживання енергії від 160 Вт/год до 700+ Вт/год.
- Екологічно чисті матеріали безпечні, натуральні, довговічні.
- Елегантний дизайн, тонка форма, вибір кольору.
- Мобільний застосунок AENO дасть змогу налаштувати час, встановити температуру опалення приміщення.
- Безпечний для дітей і тварин: Захист від випадкової активації дитиною через Child Lock у застосунку.
- Встановіть температуру панелі до 60 градусів Цельсія для комфортного та безпечного використання.
Технічні характеристики
| Тип | конвектор |
| Площа обігрівання | 30 кв.м |
| Потужність | 700 Вт |
| Нагрівальний елемент | керамічний + інфрачервоний |
| Тип керування | SMART-керування |
| Функції захисту | датчик перекидання |
| Функції захисту | захист від перегрівання |
| Встановлення | підлоговий |
| Встановлення | настінний |
| Особливості | Smart-керування |
| Особливості | терморегулятор |
| Особливості | термостат |
| Додатково | безшумний режим роботи |
| Додатково | можливість кріплення на стіні |
| Додатково | висока ефективність обігрівання |
| Додатково | защита от детей |
| Додатково | захист від перекидання |
| Додатково | керування зі смартфона |
| Габарити | 1000 х 417 х 165 мм |
| Вага | 8.9 кг |
| Колір | білий |
| Тип нагрівача, для сищини | конвектор |
| Також шукають | для дому |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | до 1000 Вт |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська







