Стислий опис
LaCie Rugged Pro5 — зовнішній SSD-накопичувач, який є справжнім втіленням інновацій і надійності.Накопичувач пропонує гнучкість у під'єднанні, що робить його сумісним із широким спектром пристроїв. Цінно для редагування... Читати далі...
Стислі характеристики
LaCie Rugged Pro5 — зовнішній SSD-накопичувач, який є справжнім втіленням інновацій і надійності.
Накопичувач пропонує гнучкість у під'єднанні, що робить його сумісним із широким спектром пристроїв. Цінно для редагування відео у високій роздільній здатності або роботи з об'ємними файлами.
Ця модель має пилонепроникний корпус, що відповідає стандарту IP68, витримує занурення у воду на глибину до 1,5 м і падіння з висоти 3 м, що робить її ідеальним компаньйоном для роботи в польових умовах. Таку міцність вдало доповнює компактний дизайн, завдяки якому накопичувач легко брати його із собою.
Технічні характеристики
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Обсяг пам'яті | 4 TB |
| Тип флешпам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс під'єднання | Thunderbolt 5 |
| Швидкість читання | 6700 Mb/s |
| Швидкість записування | 5300 Mb/s |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Товщина | 17 мм |
| Також шукають | великого обсягу |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 98 × 65 × 17 мм |
| Вага | 150 г |
| Колір | синій |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Объем накопителя | 4 TB |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Скорость записи, Мб/сек | 5300 |
| Скорость считывания, Мб/сек | 6700 |




Українська






