Стислий опис
Портативний твердотільний накопичувач ESD410C від Transcend вирізняється блискавичною швидкістю та разючою довговічністю. Швидкісний інтерфейс до 20 Гбіт/с дає змогу працювати з великими файлами практично без проблем. К... Читати далі...
Стислі характеристики
Портативний твердотільний накопичувач ESD410C від Transcend вирізняється блискавичною швидкістю та разючою довговічністю. Швидкісний інтерфейс до 20 Гбіт/с дає змогу працювати з великими файлами практично без проблем. Компактний ESD410C, який відповідає військовим стандартам США, витримує падіння з висоти 3 метри, а також наявність класу захисту IPX5, забезпечують високий рівень захисту даних. Він підходить для фотографів, мандрівників і творців контенту, що працюють на відкритому повітрі.
Приголомшлива пропускна здатність: 20 Гбіт/сПортативний твердотільний накопичувач Transcend ESD410C обладнаний надшвидким інтерфейсом USB 20 Гбіт/с і передовою технологією SLC-кешування, що забезпечує неймовірну швидкість передавання даних до 2000 МБ/с. чи то медіа, чи то ігрові файли, все можна передати практично миттєво. ESD 410C підтримує високу швидкість безперервного запису, яка забезпечує записування ProRes 4K/60 кадрів за секунду безпосередньо з підтримуваних пристроїв, як-от iPhone 15 Pro/Pro Max.
Портативний і міцний дизайнESD410C від Transcend розміром зі сірникова коробка має неймовірно міцну та вологостійку конструкцію. Вбудований отвір для шнурка дає змогу використовувати широкий спектр варіантів кріплення. Завдяки класу захисту IPX5 і відповідність американським військовим стандартам тестовань MIL-STD-810G означає, що ви можете бути впевнені в тому, що ваші дані повністю захищені від зовнішніх впливів, навіть у разі падіння з триметрової висоти.
Достатній обсяг пам'ятіESD410C має місткість до 4 ТБ, щоб ви мали достоту місце для резервних копій, зберігання зображень у високій роздільній здатності, відео в 4K/8K та інших медіафайлів.
Підтримка різних платформESD410C можна використовувати з різними пристроями та операційними системами, включно з Windows, macOS, iOS, iPadOS і Android. Він забезпечує надшвидку швидкість передавання даних і розширення надвеликої ємності для ПК, ноутбуків, планшетів, смартфонів і навіть ігрових консолей. Чудова сумісність робить його зручним і ефективним варіантом для тих, хто хоче розширити свій простір для зберігання.
Type-A і Type-C, необмежені можливостіESD410C постачається з кабелями: USB Type-C і USB Type-C на Type-A, що дає змогу під'єднувати накопичувач до настільних комп'ютерів і ноутбуків, обладнаних інтерфейсами USB Type-C або USB Type-A.
Потужний захист, просунута безпекаПристрої зберігання даних Transcend обладнані ексклюзивними функціями блокування й захисту диска, які працюють у системах Windows і Android. За допомогою програмного забезпечення Transcend Elite ви можете захистити свої дані надійним паролем, що відповідає високим стандартам інформаційної безпеки. Крім того, наші пристрої зберігання даних відповідають апаратним шифруванням AES-256, забезпечуючи першокласну безпеку за мінімального впливу на продуктивність сховища.
Програмне забезпечення Transcend EliteTranscend Elite — це розширений пакет програмного забезпечення для керування даними, сумісний з Mac OS, Windows OS і Android. Доступно як у формі настільного, так і мобільного застосунка, завантажуйте безплатно з офіційного вебсайту Transcend або з магазину Google Play. Transcend Elite пропонує функції, як-от резервне копіювання і відновлення, шифрування даних, хмарне резервне копіювання й функції блокування диска.
Технічні характеристики
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Обсяг пам'яті | 4 TB |
| Тип флешпам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс під'єднання | USB Type-C |
| Швидкість читання | 2000 Mb/s |
| Швидкість записування | 2000 Mb/s |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Товщина | 14.5 мм |
| Також шукають | великого обсягу |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 79 х 42 х 14.5 мм |
| Вага | 65 г |
| Колір | синій |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Скорость записи, Мб/сек | 2000 |
| Скорость считывания, Мб/сек | 2000 |




Українська






