Стислий опис
Patriot Transporter — зовнішній портативний SSD-накопичувач, розроблений для зручності та високої продуктивності. Цей твердотільний накопичувач підійде для роботи з будь-яким навантаженням, оскільки має високу швидкість... Читати далі...
Стислі характеристики
Patriot Transporter — зовнішній портативний SSD-накопичувач, розроблений для зручності та високої продуктивності. Цей твердотільний накопичувач підійде для роботи з будь-яким навантаженням, оскільки має високу швидкість послідовного читання й запису до 1000 МБ/с.
Ця модель також пропонує сумісність із високошвидкісним USB 3.2, попередніми версіями USB і підтримує поточні та попередні операційні системи Windows і MacOS. Вона ідеально підходить для професіоналів, творців контенту та шанувальників ігор. Завдяки простому у використанні інтерфейсу, підтримці Plug&Play і дизайну без драйверів, SSD забезпечує доступ для будь-якої системи або користувача.
Портативний твердотільний накопичувач Transporter — це ідеальний баланс універсальності, узгодженості, зручності та продуктивності, необхідних у зовнішньому сховищі.
Технічні характеристики
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Обсяг пам'яті | 2 TB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс під'єднання | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 1000 Mb/s |
| Швидкість записування | 1000 Mb/s |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Товщина | 8 мм |
| Також шукають | великого обсягу |
| Габарити | 100 х 39 х 8 мм |
| Вага | 43 г |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Скорость записи, Мб/сек | 1000 |
| Скорость считывания, Мб/сек | 1000 |




Українська








