Стислий опис
Портативний твердотільний накопичувач SXS1000R/1000G, що входить до лінійки Kingston XS1000, використовує для під'єднання інтерфейс USB 3.2 Gen 2, що забезпечує високий рівень продуктивності в компактному зовнішньому фо... Читати далі...
Стислі характеристики
Портативний твердотільний накопичувач SXS1000R/1000G, що входить до лінійки Kingston XS1000, використовує для під'єднання інтерфейс USB 3.2 Gen 2, що забезпечує високий рівень продуктивності в компактному зовнішньому форм-факторі. Завдяки можливості передавати дані зі швидкістю до 1050 МБ/с*, XS1000 забезпечує високу продуктивність і незначні затримки в роботі під час очікування завершення перенесення даних. Швидкісне сховище SXS1000R/1000G місткістю 1 ТБ** дає змогу миттєво вивантажувати та редагувати фотографії високої роздільної здатності, 8K відео та найбільші документи. Накопичувач призначений для застосування і з майбутніми системами, з вищими запитами до сховища, і з більшістю сучасних пристроїв — він сумісний без потреби в додаткових комплектуючих.
Kingston XS1000 приєднується до порту USB Type-C**, даючи змогу творцям контенту мати прямий доступ до своїх даних у будь-якому місці — і на ПК, і на мобільних пристроях. Завдяки неперевершеній зручності та потужним можливостям зберігання XS1000 стане вашим надійним помічником у створенні резервних копій файлів, забезпечуючи постійний доступ до важливих документів, заповітних спогадів і медіафайлів. Попрощайтеся з громіздкістю й привітайтеся з ефективністю зберігання даних за допомогою зовнішнього твердотільного накопичувача XS1000.
Технічні характеристики
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Обсяг пам'яті | 1 TB |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс під'єднання | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 1050 Mb/s |
| Швидкість записування | 1000 Mb/s |
| Товщина | 13.5 мм |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Габарити | 69.54 x 32.58 x 13.5 мм |
| Вага | 29 г |
| Колір | червоний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Скорость записи, Мб/сек | 1000 |
| Скорость считывания, Мб/сек | 1050 |




Українська





