Стислий опис
Серія CD6-R — це твердотільні накопичувачі NVMe для центрів оброблення даних з інтенсивним читанням, оптимізовані для підтримки широкого спектра масштабованих і хмарних програм, включно з великими даними/IoT, оброблення... Читати далі...
Стислі характеристики
Серія CD6-R — це твердотільні накопичувачі NVMe для центрів оброблення даних з інтенсивним читанням, оптимізовані для підтримки широкого спектра масштабованих і хмарних програм, включно з великими даними/IoT, обробленням транзакцій у режимі онлайн і віртуалізацію. Твердотільні накопичувачі серії CD6-R, обладнані інтерфейсом PCIe Gen4 x4, забезпечують стабільну продуктивність до 1 млн IOPS (вільне читання) і 85 тис. IOPS (продуктивний запис) за активного енергоспоживання 13-19 Вт.
Завдяки 96-шаровій пам'яті Bics Flash 3D TLC від Kioxia Corporation твердотільні накопичувачі CD6-R забезпечують витривалість 1 DWPD (Drive Writes Per Day) і місткість зберігання до 15,36 ТБ у форм-факторі 2,5 дюйма, що робить їх добре відповідними для застосування в гіпермасштабних центрах оброблення даних.
Особливості:- Відповідність специфікаціям PCIe 4.0, NVMe 1.4.
- Форм-фактор: 2,5 дюйма, висота по Z 15 мм.
- Власна архітектура Kioxia: контролер, вбудоване ПЗ і 96-шарова 3D TLC-пам'ять Bics Flash.
- Відповідає стандарту SFF-TA-1001 (U.3), працює з тримодовими контролерами та об'єднувальними платами.
- Однопортовий дизайн, оптимізований для робочих навантажень класу центру обробки даних.
- 6-е покоління, відновлення після збою двох матриць і захист від подвійної парності.
- Постійна продуктивність і надійність для вимогливих середовищ 24x7.
- Розроблені для розгортання систем зберігання даних високої щільності.
- Захист від втрати живлення (PLP) і наскрізна корекція даних.
- Можливості захисту даних: SIE, SED, FIPS 140-2 [1,2,3,4,5].
- Шість налаштувань режиму живлення.
Технічні характеристики
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Обсяг пам'яті | 7.68 TB |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс під'єднання | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 6200 Mb/s |
| Швидкість записування | 4000 Mb/s |
| Наработка на отказ | 2.5 млн.часов |
| TBW | 14016 |
| Товщина | 15 мм |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Також шукають | великого обсягу |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | для комп'ютера |
| Також шукають | для ноутбука |
| Також шукають | ігрові |
| Габарити | 100.45 × 69.85 × 15 мм |
| Колір | сірий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Скорость записи, Мб/сек | 4000 |
| Скорость считывания, Мб/сек | 6200 |




Українська
