Виробник: Kioxia
Код товару: U0882726
Стислий опис
Технічні характеристики Тип накопичувача внутрішній Обсяг пам'яті 3.84 TB Тип флешпам'яті 3D TLC NAND Форм-фактор 2.5" Інтерфейс під'єднання SAS Швидкість читання 4150 MB/s Швидкість записування 2450 Mb/s (Сбір... Читати далі...
Стислі характеристики
Назначение -
Для ноутбука
Объем накопителя -
3.84 TB
Форм-фактор -
2.5"
Тип диска -
SSD
Скорость записи, Мб/сек -
2450
Технічні характеристики
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Обсяг пам'яті | 3.84 TB |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс під'єднання | SAS |
| Швидкість читання | 4150 MB/s |
| Швидкість записування | 2450 Mb/s |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Також шукають | великого обсягу |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | для комп'ютера |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 х 70 х 15 мм |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Объем накопителя | 3.84 TB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Скорость записи, Мб/сек | 2450 |




Українська
