Стислий опис
Прокачайте свій ноутбукВнутрішній накопичувач SSD Kingston Fury Renegade M.2 з чудовими швидкісними характеристиками ідеально підходить для апгрейду системи та підвищення продуктивності вашого ПК, ноутбука або ігрової к... Читати далі...
Стислі характеристики
Внутрішній накопичувач SSD Kingston Fury Renegade M.2 з чудовими швидкісними характеристиками ідеально підходить для апгрейду системи та підвищення продуктивності вашого ПК, ноутбука або ігрової консолі. Побудований на базі пам'яті 3D NAND TLC і обладнаний сучасною системою охолодження, накопичувач забезпечує супершвидкий запуск програм і застосунків, а також стабільну роботу обладнання під час пікових навантажень.
Основними характеристиками накопичувача є швидкість читання й запису. У SSD Kingston Fury Renegade M.2 з передовим процесором Gen 4x4. Оцініть суперпродуктивність накопичувача з підтримкою до 1 000 000 операцій введення-виведення за секунду.
Внутрішній накопичувач має широку сумісність завдяки тонкому профілю. Невелика товщина й універсальний роз'єм для під'єднання дають змогу легко інтегрувати накопичувач у більшість наявних систем.
Завдяки вдосконаленій системі відведення тепла з низькопрофільним графено-алюмінієвим тепловідведенням забезпечується швидке охолодження компонентів накопичувача та підтримка вищої продуктивності навіть за високих навантажень на систему.
Опціональна модель накопичувача з вбудованим алюмінієвим радіатором ідеально підходить для використання в ігрових консолях PS5. Ви отримуєте стабільно високу швидкодію й максимальну продуктивність будь-яких підтримуваних ігор.
Технічні характеристики
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Kingston FURY Renegade |
| Обсяг пам'яті | 500 GB |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс під'єднання | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7300 Mb/s |
| Швидкість записування | 3900 Mb/s |
| Наработка на отказ | 1.8 млн годин |
| TBW | 500 |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | для PS5 |
| Також шукають | для комп'ютера |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 80 x 22 x 3.5 мм |
| Вага | 7 г |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип диска | SSD |
| Скорость записи, Мб/сек | 3900 |
| Скорость считывания, Мб/сек | 7300 |




Українська









