Стислий опис
Швидше швидкість, довше термін експлуатації — дізнайтеся більше!Для керування пам'яттю в Goodram PX700 використовується технологія HMB 3.0, відома як Host Memory Buffer, яка дає змогу ефективно розподіляти окремі біти п... Читати далі...
Стислі характеристики
Для керування пам'яттю в Goodram PX700 використовується технологія HMB 3.0, відома як Host Memory Buffer, яка дає змогу ефективно розподіляти окремі біти пам'яті, використовуючи оперативну пам'ять комп'ютера. HMB 3.0 гарантує стабільну та блискавичну швидкість читання й запису даних, що забезпечує швидший запуск застосунків і блискавичне завантаження ігор і файлів. Завдяки Host Memory Buffer дані доступні завжди й без затримок, що дуже важливо під час використання ресурсомістких програм і сучасного програмного забезпечення. Крім того, Goodram PX700 здатна оптимізувати керування живленням, що призводить до зниження енергоспоживання, а це так само збільшує час роботи ноутбука, що дуже важливо для мобільних користувачів.
Технічні характеристики
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | PX700 |
| Обсяг пам'яті | 2 TB |
| Тип флешпам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | M.2 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс під'єднання | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7400 Mb/s |
| Швидкість записування | 6500 Mb/s |
| Наработка на отказ | 1.5 млн.годин |
| TBW | 1200 |
| Тип постачання | BOX |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Товщина | 2.65 мм |
| Також шукають | великого обсягу |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | для комп'ютера |
| Також шукають | для ноутбука |
| Також шукають | ігрові |
| Також шукають | найкращі |
| Також шукають | для PS5 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.65 мм |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Объем накопителя | 2 TB |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип диска | SSD |
| Скорость записи, Мб/сек | 6500 |
| Скорость считывания, Мб/сек | 7400 |




Українська
