Виробник: Kingston
Код товару: U1064912
Стислий опис
Технічні характеристики Тип накопичувача внутрішній Обсяг пам'яті 2 TB Тип флешпам'яті 3D TLC NAND Форм-фактор M.2 Типорозмір М2 M.2 2280 Інтерфейс під'єднання PCI Express 5.0 x4 Швидкість читання 14800 Mb/s Шв... Читати далі...
Стислі характеристики
Назначение -
Для ноутбука
Объем накопителя -
2 TB
Форм-фактор -
M.2
Тип диска -
SSD
Скорость записи, Мб/сек -
14000
Технічні характеристики
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Обсяг пам'яті | 2 TB |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | M.2 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс під'єднання | PCI Express 5.0 x4 |
| Швидкість читання | 14800 Mb/s |
| Швидкість записування | 14000 Mb/s |
| Наработка на отказ | 2 млн.часов |
| TBW | 2000 |
| Енергоспоживання | 7 Вт |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Товщина | 2.3 мм |
| Також шукають | великого обсягу |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | для комп'ютера |
| Також шукають | для ноутбука |
| Також шукають | ігрові |
| Також шукають | найкращі |
| Габарити | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Вага | 7.7 г |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Объем накопителя | 2 TB |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип диска | SSD |
| Скорость записи, Мб/сек | 14000 |
| Скорость считывания, Мб/сек | 14800 |




Українська







