Стислий опис
Підвищуйте продуктивність праці або легко створюйте творчі проєкти з твердотільним накопичувачем WD Blue SN580 NVMe з інтерфейсом PCIe Gen 4.0 зі швидкістю читання до 4150 Мбайт/с (моделі місткістю 1 і 2 Тбайт). Обсяг п... Читати далі...
Стислі характеристики
Підвищуйте продуктивність праці або легко створюйте творчі проєкти з твердотільним накопичувачем WD Blue SN580 NVMe з інтерфейсом PCIe Gen 4.0 зі швидкістю читання до 4150 Мбайт/с (моделі місткістю 1 і 2 Тбайт). Обсяг пам'яті до 2 ТБ у тонкому корпусі форм-фактора M.2 2280 дає змогу зберігати на одному диску програми, дані та мультимедійні файли, як-от світлини, відео у форматі 4K і музика. Не переривайте роботу, коли ви перебуваєте на робочому місці або в дорозі, завдяки сховищю з низьким енергоспоживанням, що дає змогу максимально продовжити час автономної роботи ноутбука.
Легка робота з важкими файламиЗапускайте програми, завантажуйте, редагуйте та публікуйте контент завдяки швидкості PCIe Gen 4.0 до 4 150 МБ/с і швидкому копіюванню файлів за допомогою технології nCache 4.0.
Призначений для творців контенту та професіоналівТвердотільні накопичувачі WD Blue SN580 NVMe пришвидшують творчий процес, забезпечуючи швидке реагування застосунків під час роботи над декількома проєктами. Завдяки низькому енергоспоживанню збільшується час автономної роботи, тому ви можете й далі працювати або творити.
Висока продуктивність, низький час затримкиВисока продуктивність PCIe Gen 4.0 забезпечує швидкість передавання даних до 4150 МБ/с для швидкого завантаження великих цифрових активів або публікації проєктів.
Технічні характеристики
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | SN580 |
| Обсяг пам'яті | 1 TB |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс під'єднання | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 4150 MB/s |
| Швидкість записування | 4150 Mb/s |
| Наработка на отказ | 1.5 млн.годин |
| TBW | 600 |
| Товщина | 2.38 мм |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Також шукають | M2 1Tb |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | для PS5 |
| Також шукають | для комп'ютера |
| Також шукають | для ноутбука |
| Також шукають | ігрові |
| Габарити | 80 х 22 х 2.38 мм |
| Колір | синій |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип диска | SSD |
| Скорость записи, Мб/сек | 4150 |




Українська
