Стислий опис
Об'єднуючи продуктивність і низьке енергоспоживання в активному стані, твердотільний накопичувач Intel серії D3-S4520 для центрів даних підвищує ефективність оброблення даних, пропонує преміум'якість і знижує витрати на... Читати далі...
Стислі характеристики
Об'єднуючи продуктивність і низьке енергоспоживання в активному стані, твердотільний накопичувач Intel серії D3-S4520 для центрів даних підвищує ефективність оброблення даних, пропонує преміум'якість і знижує витрати на електроенергію.
Застосування D3-S4520 забезпечує найвищий рівень обслуговування під час відеоконференцій, аналітики великих обсягів даних або підтримки віртуальних клієнтських програм.
Серед основних характеристик і переваг твердотільного накопичувача — контролер Intel, передова багаторівнева пам'ять 3D NAND TLC, наскрізний захист даних, захист цілісності даних у разі збою живлення, різні варіанти дискового простору.
Технічні характеристики
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | D3-S4520 |
| Обсяг пам'яті | 1.92 TB |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс під'єднання | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість записування | 510 Mb/s |
| Наработка на отказ | 2 млн.часов |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для комп'ютера |
| Також шукають | для ноутбука |
| Також шукають | ігрові |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Вага | 84 г |
| Колір | сірий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Объем накопителя | 1.92 TB |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип диска | SSD |
| Скорость записи, Мб/сек | 510 |
| Скорость считывания, Мб/сек | 550 |




Українська


