Виробник: Philips
Код товару: U0480568
Стислий опис
15.6", TN, 1366 x 768, 60 Гц, 16:9, 220 кд/м2, 500:1, 7.1 Вт, 1 х DVI-D, 1 х HDMI, 1 х VGA, 1 x Неadphone, 2 x USB 3.1, 1 х DisplayPort, 1 х 3.5 мм Mini-Jack, регулювання нахилу, горизонтально-екрана вгору), 377... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
15.6
Разрешение экрана -
1366x768
Тип матрицы -
TN
Максимальная частота горизонтальной развертки, кГц -
60
15.6", TN, 1366 x 768, 60 Гц, 16:9, 220 кд/м2, 500:1, 7.1 Вт, 1 х DVI-D, 1 х HDMI, 1 х VGA, 1 x Неadphone, 2 x USB 3.1, 1 х DisplayPort, 1 х 3.5 мм Mini-Jack, регулювання нахилу, горизонтально-екрана вгору), 377 x 227 мм, VESA — 100x00 мм, 2 х 2 х 2 Вт, є, 5 кг, чорний
Технічні характеристики
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Тип монітора | Сенсорний |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | TN |
| Максимальна роздільна здатність екрана | 1366 x 768 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | глянсове |
| Час відгуку матриці | 4 мс (GtG) |
| Яскравість | 220 кд/м2 |
| Контрастність статична | 500:1 |
| Контрастність динамічна | 20 000 000:1 |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 90/60 |
| Максимальна кількість кольорів | 262 тис. |
| Крок між пікселями, мм | 0.252 |
| Технології поліпшення зображення | EasyRead |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Технології поліпшення зображення | SmartContrast |
| Технології поліпшення зображення | SmartImage |
| Споживана потужність у робочому режимі | 7.1 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x Нeadphone |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х 3.5 мм Mini-Jack |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х DisplayPort |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х DVI-D |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х HDMI |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х VGA |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 x USB 3.1 |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Регулювання положення | горизонтально (екраном вгору) |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Вбудовані колонки | є |
| Особливості | certification IP65 |
| Особливості | USB-концентратор |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Вага без паковання | 5 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | HD |
| Також шукають | LCD |
| Також шукають | TFT |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 15.6 |
| Разрешение экрана | 1366x768 |
| Тип матрицы | TN |
| Максимальная частота горизонтальной развертки, кГц | 60 |




Українська





