Виробник: ZTE
Код товару: U0961860
Стислий опис
Технічні характеристики Клас телефона Смартфони Клас телефона Multi SIM Форм-фактор моноблок Кількість SIM-карток 2 SIM Формат SIM-картки Nano Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) 2G Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) 3... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
6.75
Встроенная память, GB -
128
Основная камера, Мп -
13
Селфи-камера, Мп -
8
Емкость аккумулятора, мА/ч -
5000
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрана | 6.75" |
| Роздільна здатність екрана | 1600 х 720 |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Матеріал екрана | стекло |
| Процесор | Unisoc SC9863A |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Відеоядро | PowerVR GE8322 |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Основна камера | 13 Mpx |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | геотегинг |
| Функції камери | розпізнавання обличчя |
| Операційна система | Android 14 |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Навігація | GPS |
| Навігація | A-GPS |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Інтерфейси та під'єднання | audio 3.5 мм |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вбудовані датчики | G-sensor |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Безпека | FaceUnlock |
| Безпека | Fingerprint |
| Обладнання | гіроскоп |
| Також шукають | 2024 року |
| Також шукають | бюджетні смартфони |
| Також шукають | для дітей |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Також шукають | до 3500 грн |
| Також шукають | до 4000 грн |
| Також шукають | до 5000 грн |
| Також шукають | до 6000 грн |
| Також шукають | до 8000 грн |
| Також шукають | Китайські |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Також шукають | сенсорні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розміри (мм) | 167.7 x 77.4 x 8.5 мм |
| Вага | 192 г |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | краплеподібний виріз |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.75 |
| Встроенная память, GB | 128 |
| Основная камера, Мп | 13 |
| Селфи-камера, Мп | 8 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 5000 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc SC9863A |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Тип экрана | IPS |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Частота обновления экрана, Гц | 90 |




Українська









