Виробник: Ulefone
Код товару: U0744411
Стислий опис
Технічні характеристики Клас телефона Смартфони Клас телефона Multi SIM Форм-фактор моноблок Кількість SIM-карток 2 SIM Формат SIM-картки Nano Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) 2G Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) 3... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
6.52
Оперативная память, MB -
3
Встроенная память, GB -
16
Селфи-камера, Мп -
5
Емкость аккумулятора, мА/ч -
4500
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрана | 6.52" |
| Роздільна здатність екрана | 1600 х 720 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Матеріал екрана | стекло |
| Процесор | Mediatek Helio A22 |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 3 Gb |
| Вбудована пам'ять | 16 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD до 128 Gb |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Основна камера | 8 + 0.3 Mpx |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Операційна система | Android 12 |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Навігація | BeiDou |
| Навігація | Galileo |
| Навігація | GPS |
| Навігація | A-GPS |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 4500mAh |
| Вбудовані датчики | G-sensor |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Обладнання | гіроскоп |
| Також шукають | бюджетні смартфони |
| Також шукають | для дітей |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | Китайські |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | сенсорні |
| Також шукають | Смартфони дешеві |
| Також шукають | Смартфони недорогі |
| Також шукають | 2022 року |
| Також шукають | до 3500 грн |
| Також шукають | до 4000 грн |
| Також шукають | до 5000 грн |
| Також шукають | до 6000 грн |
| Також шукають | до 8000 грн |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розміри (мм) | 164.8 х 76 х 8.95 мм |
| Колір | пурпурний |
| Особливості корпусу | краплеподібний виріз |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.52 |
| Оперативная память, MB | 3 |
| Встроенная память, GB | 16 |
| Селфи-камера, Мп | 5 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 4500 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio A22 |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Тип экрана | IPS |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Частота обновления экрана, Гц | 60 |




Українська




