Стислий опис
Armor 8 — це досконалий захищений телефон, створений для того, щоб витримувати суворі умови та грубе поводження, порівнюючи з попереднім поколінням. Телефон відповідає військовим стандартам захисту від пилу, ударів, вод... Читати далі...
Стислі характеристики
Armor 8 — це досконалий захищений телефон, створений для того, щоб витримувати суворі умови та грубе поводження, порівнюючи з попереднім поколінням. Телефон відповідає військовим стандартам захисту від пилу, ударів, води, сонячної радіації й екстремальних температур. Цей пристрій відповідає як вимогам смартфона для активного відпочинку та специфічної роботи, так і вимогам вашого бізнес-смартфона.
Armor 8 обладнаний 4 ГБ ОЗП і 64 ГБ вбудованої пам'яті, щоб працювати гладко та плавно, але надійно та швидко для вимогливих ігор. Телефон має потужну силу, щоб задовольнити всі ваші вимоги. Armor 8 також підтримує 256 ГБ розширюваного сховища для зберігання важливих вам файлів, картинок і музики.
Ваш відбиток пальця і ваше обличчя можуть бути зручним способом розблокування телефона. Немає потреби тримати в голові купу складних паролів.
NFC тепер буде необхідною функцією для телефона, оскільки всі необхідні карти можуть зберігатися на пристрої. З однією функцією ваше життя стане простішим, ніж будь-коли раніше.
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Клас телефона | Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Роздільна здатність екрана | 1560 х 720 |
| Процесор | Mediatek MT6771 Helio P60 |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Вбудована пам'ять | 64 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD, до 256 Gb |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Основна камера | 16 + 5 + 2 Mpx |
| Також | смартфон |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | геотегинг |
| Функції камери | розпізнавання обличчя |
| Операційна система | Android OS |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Бездротові під'єднання | NFC |
| Навігація | BeiDou |
| Навігація | GPS |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Інтерфейси та під'єднання | audio 3.5 мм |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 5580 mAh |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Вбудовані датчики | цифровий компас |
| Безпека | FaceUnlock |
| Безпека | Fingerprint |
| Обладнання | FM-радио |
| Обладнання | швидке заряджання |
| Обладнання | гіроскоп |
| Обладнання | підтримка OTG |
| Обладнання | пило/вологозахист |
| Обладнання | режим "Powerbank" |
| Обладнання | ліхтарик |
| Також шукають | для дітей |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для пубг |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | Китайські |
| Також шукають | надійні |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Також шукають | сенсорні |
| Також шукають | Смартфони дешеві |
| Також шукають | Смартфони захищені |
| Також шукають | Смартфони недорогі |
| Також шукають | до 8000 грн |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розміри (мм) | 166 х 81.8 х 15 мм |
| Вага | 282 г |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.1 |
| Оперативная память, MB | 4 |
| Встроенная память, GB | 64 |
| Селфи-камера, Мп | 8 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 5580 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek MT6771 Helio P60 |
| Разрешение экрана | 1560х720 |
| Тип экрана | IPS |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Черный |




Українська








