Стислий опис
Armor 27 — ваш надійний союзник у будь-якій пригоді Armor 27 — це справжнє втілення стабільності, потужності та довговічності, створене для тих, хто не боїться випробувань. Від потужної нічної камери до надміцного корпу... Читати далі...
Стислі характеристики
Armor 27 — ваш надійний союзник у будь-якій пригоді Armor 27 — це справжнє втілення стабільності, потужності та довговічності, створене для тих, хто не боїться випробувань. Від потужної нічної камери до надміцного корпусу цей пристрій готовий до будь-яких завдань.
Нічне бачення та чіткість у кожній деталі
Виберіть новий вигляд із 64MP камерою нічного бачення, обладнаною інфрачервоним сенсором OV64B та оновленим алгоритмом NightElf Ultra 3.0. Armor 27 дає змогу отримувати яскраві та деталізовані знімки навіть у повній темряві.
Потужний акумулятор на тиждень роботи
З акумулятором ємністю 10600 мА·год ви можете розраховувати на тривале використання без потреби в підзаряджанні, подорожі або інтенсивній роботі. Armor 27 підтримує швидке заряджання на 33 Вт і бездротову зарядку на 30 Вт, що робить його готовим до дій будь-якої миті.
Витривалість без обмежень
Armor 27 витримує екстремальні умови із сертифікацією IP68/IP69K і стандартом MIL-STD-810H, що гарантує стійкість до води, пилу та ударів. Технологія субнульового акумулятора дає пристрою стабільно працювати навіть за -30 °C, а захисне скло Corning Gorilla Glass Victus надійно захищає від подряпин і ударів.
Передова продуктивність
Смартфон обладнаний процесором MediaTek Helio G99, що забезпечує високу швидкість і стабільну роботу, а також 24 ГБ оперативної пам'яті та 256 ГБ внутрішнього сховища для безперебійної роботи навіть із найвимогливішими застосунками.
Новітній Android 14 і технологія uSmart 2.0
Оновлена система Android 14 забезпечує персоналізований і захищений досвід використання, а інтерфейс uSmart 2.0 розширює можливості під'єднання додаткових аксесуарів для професійного використання.
Armor 27 — ваш надійний партнер для життя в найекстремальніших умовах!
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Клас телефона | Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2460 pixels |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass Victus |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP2 |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD, до 2 Тb |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Основна камера | 64 + 50 + 50 Мп |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Записування відео основної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Записування відео фронтальної камери | 2K@30FPS |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | геотегинг |
| Функції камери | розпізнавання обличчя |
| Операційна система | Android OS |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Бездротові під'єднання | NFC |
| Навігація | BeiDou |
| Навігація | Galileo |
| Навігація | GPS |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Інтерфейси та під'єднання | audio 3.5 мм |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 10600 mAh |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості | IP69K |
| Вбудовані датчики | G-sensor |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Вбудовані датчики | компас |
| Безпека | FaceUnlock |
| Безпека | Fingerprint |
| Обладнання | гіроскоп |
| Обладнання | пило/вологозахист |
| Також шукають | 2024 року |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | водонепроникні |
| Також шукають | для ігор |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для мисливців |
| Також шукають | для пубг |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | для спорту |
| Також шукають | для студентів |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Також шукають | дорогі |
| Також шукають | з IP68 |
| Також шукають | з IP69 |
| Також шукають | Китайські |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | надійні |
| Також шукають | недорогі з гарною камерою |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Також шукають | з гарною камерою |
| Також шукають | сенсорні |
| Також шукають | смартфони 7 дюймів |
| Матеріал корпусу | неіржавка сталь |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал корпусу | гума |
| Матеріал корпусу | стекло |
| Розміри (мм) | 182.8 х 86.8 х 18.5 мм |
| Вага | 441 г |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Особливості корпусу | протиударні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.78 |
| Оперативная память, MB | 12 |
| Встроенная память, GB | 256 |
| Селфи-камера, Мп | 32 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 10600 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Разрешение экрана | 1080 x 2460 |
| Тип экрана | IPS |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления экрана, Гц | 120 |




Українська





