Стислий опис
TECNO Spark 30 KL6 — доступний смартфон для щоденного використання. Чудово підійде для користувачів, яким люблять спілкуватися онлайн, переглядати новини чи грати в прості ігри. Має хороші компоненти, які гарантуватимут... Читати далі...
Стислі характеристики
TECNO Spark 30 KL6 — доступний смартфон для щоденного використання. Чудово підійде для користувачів, яким люблять спілкуватися онлайн, переглядати новини чи грати в прості ігри. Має хороші компоненти, які гарантуватимуть стабільну роботу, та стриманий дизайн з акцентним розташуванням камери.
Особливості:
- 6,68-дюймовий екран з матрицею IPS;
- хороший процесор та велике сховище;
- подвійні симетричні динаміки для об'ємного звучання;
- підтримка швидкого заряджання 18 Вт.
Смартфон оснащений 6,68-дюймовим екраном роздільною здатністю 1080x2460, з яким ви зможете насолодитись якісним зображенням та плавною зміною кадрів. Співвідношення екрана до корпусу забезпечує більше екранного простору для користування. Пікова яскравість 480 ніт гарантуватиме чітку видимість навіть у яскравих умовах.
Насолоджуйтеся приголомшливою чіткістю фото та відео завдяки надчутливій камері з роздільною здатністю 64 МП, що забезпечує яскраві та реалістичні зображення. Фронтальна камера на 13 МП забезпечить якісні селфі, дозволить знімати короткі ролики в соціальні мережі чи спілкуватись онлайн з рідними.
Восьмиядерний процесор Helio G91 з достатнім обсягом оперативної пам'яті гарантуватиме хорошу швидкодію, плавність роботи програм. Великого сховища вистачить для улюбленої музики й важливих файлів. Захист від пилу та води за стандартом IP64 гарантує, що пристрій захищений від обмеженого проникнення пилу та водяних бризок з будь-якого напрямку.
Акумулятор на 5000 мАг забезпечує тривалу роботу без підзарядки, що ідеально підходить для активних користувачів. Завдяки підтриманню двох SIM-карт Spark 30 стане надійним помічником для роботи та розваг.
Технические характеристики
| Класс телефона | Смартфоны |
| Класс телефона | Multi SIM |
| Форм-фактор | моноблок |
| Количество SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карты | Nano |
| Поколение связи (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Поколение связи (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Поколение связи (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Диагональ экрана | 6.78" |
| Разрешение экрана | 1080 x 2460 pixels |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Материал экрана | стекло |
| Процессор | MediaTek Helio G91 |
| Частота процессора | 2 GHz |
| Количество ядер | 8 core |
| Видеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Основная камера | 64 Mpx |
| Также | смартфон |
| Метод стабилизации | цифровой |
| Запись видео основной камеры | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Количество модулей фронтальной камеры | 1 |
| Фронтальная камера | 13 Mpx |
| Функции камеры | автофокус |
| Функции камеры | вспышка |
| Функции камеры | геотегинг |
| Операционная система | Android 14 |
| Мультимедиа | FM-радио |
| Мультимедиа | видеоплеер |
| Мультимедиа | игры |
| Мультимедиа | мобильные сервисы Google |
| Мультимедиа | музыкальный плеер |
| Мультимедиа | социальные сети |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | заметки |
| Органайзер | календарь |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | мировое время |
| Органайзер | секундомер |
| Органайзер | телефонная книга |
| Органайзер | часы |
| Беспроводные подключения | Bluetooth |
| Беспроводные подключения | WI-FI |
| Беспроводные подключения | NFC |
| Навигация | GPS |
| Навигация | A-GPS |
| Интерфейсы и подключения | audio 3.5 мм |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C |
| Емкость аккумулятора | 5000 mAh |
| Встроенные датчики | гироскоп |
| Встроенные датчики | датчик освещения |
| Встроенные датчики | датчик приближения |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Безопасность | Fingerprint |
| Оснащение | быстрая зарядка |
| Оснащение | гироскоп |
| Также ищут | 2024 года |
| Также ищут | быстрые |
| Также ищут | для детей |
| Также ищут | для игр |
| Также ищут | для интернета |
| Также ищут | для пубг |
| Также ищут | для работы |
| Также ищут | для скайпа |
| Также ищут | для студентов |
| Также ищут | для школьника |
| Также ищут | до 10000 грн |
| Также ищут | до 15000 грн |
| Также ищут | до 30000 грн |
| Также ищут | до 6000 грн |
| Также ищут | до 8000 грн |
| Также ищут | Китайские |
| Также ищут | недорогие с хорошей камерой |
| Также ищут | с большим экраном |
| Также ищут | с большой батареей |
| Также ищут | с хорошей камерой |
| Также ищут | сенсорные |
| Также ищут | смартфоны 7 дюймов |
| Материал корпуса | пластик |
| Размеры (мм) | 168 х 76.4 х 7.7 мм |
| Вес | 194 |
| Цвет | белый |
| Особенности корпуса | безрамочный дисплей |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.78 |
| Оперативная память, MB | 8 |
| Встроенная память, GB | 256 |
| Основная камера, Мп | 64 |
| Селфи-камера, Мп | 13 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 5000 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G91 |
| Разрешение экрана | 1080 x 2460 |
| Тип экрана | IPS |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Белый |
| Частота обновления экрана, Гц | 90 |




Українська
