Стислий опис
OPPO: поєднання витривалості та функціональностіOPPO A5 Pro — твій надійний супутник для життя та пригод. Він не боїться води та пилу завдяки захисту IP69, а ударостійкість військового стандарту гарантує збереження наві... Читати далі...
Стислі характеристики
OPPO A5 Pro — твій надійний супутник для життя та пригод. Він не боїться води та пилу завдяки захисту IP69, а ударостійкість військового стандарту гарантує збереження навіть в екстремальних умовах. Забудь про щоденне заряджання з потужною батареєю на 5800 мА.год, що забезпечує тривалу автономність. Знімай яскраві моменти на камеру високої роздільної здатності 50 Мп. А технологія ШІ LinkBoost забезпечить стабільне та швидке з'єднання будь-де.
Корпус OPPO A5 Pro повністю водонепроникний за стандартом IP69, він витримує не просто занурення у воду на 1.5 метра до 30 хвилин, але й потужні струмені води під тиском, і навіть бризки гарячої води до 80 °C. Смартфон пройшов 14 військових тестів на міцність, і його внутрішній захист продуманий до дрібниць: біотична амортизація працює як повітряна подушка для найважливіших деталей, а міцна алюмінієва пластина для материнської плати та посилене скло підвищують ударостійкість до 160%.
Насолоджуйся ідеальним переглядом у будь-яких умовах завдяки 6,67-дюймовому надяскравому екрану з піковою яскравістю до 1000 нітів, яка гарантує, що зображення залишиться чітким навіть у сонячну погоду. Чутливий дисплей обладнаний ексклюзивним алгоритмом OPPO для мультиприкоснення: ця передова технологія забезпечує точну роботу сенсора навіть тоді, коли ти в рукавичках, що робить використання смартфона надзвичайно зручним у холодну погоду.
Подвійні стереодинаміки створюють потужне глибоке стереозвучання, забезпечуючи ефект занурення під час перегляду фільмів або в іграх, і роблячи прослуховування музики насиченішим і детальнішим. Можливість збільшити гучність до 300% — це ідеально, коли ти перебуваєш у шумному місці та хочеш чітко чути кожен звук без втрати якості. Завдяки цьому фільми, музика та ігри стають по-справжньому захопливими та приносять максимум задоволення
Смартфон обладнаний ексклюзивним алгоритмом LinkBoost від OPPO, який динамічно підсилює сигнал у найскладніших умовах — від переповнених стадіонів і вокзалів до сільської місцевості з низьким рівнем сигналу. У поєднанні з передовою системою антен із покриттям 360° і симетричним розташуванням ти всюди отримаєш стабільний сигнал. Це оптимізує надійність з'єднання й забезпечує потужний зв'язок для комфортного потокового перегляду та онлайн-ігор без затримок, гарантуючи постійний доступ до мережі.
Спеціально для активного використання на вулиці передбачений режим Outdoors, який гарантує, що ти завжди будеш на зв'язку завдяки пріоритету й оптимізації роботи ключових застосунків. У цьому режимі автоматично збільшується гучність звуку, що дає змогу чітко чути співрозмовника або повідомлення навіть у найбільш галасливих умовах. Автоматичне вмикання гучномовця під час виклику та активація Always-On Display додають зручності й інформативності, роблячи телефон максимально функціональним, коли ти перебуваєш поза домом, і тобі потрібен швидкий доступ або зв'язок.
Потужна батарея ємністю 5800 мА.год забезпечить тобі автономність на весь день навіть за найактивнішого використання. Батарея розрахована на довгу експлуатацію: вона зберігає понад 80% своєї первісної ємності навіть через 4 роки використання. Якщо тобі потрібно швидко підзарядитися, скористайтеся супершвидкою зарядкою SUPERVOOCTM Flash Charge потужністю 45 Вт: ти зможеш усього за лічені хвилини поповнити заряд батареї на кілька годин роботи.
Смартфон працює на базі сучасного чипсета Snapdragon 6s 4G Gen1, який забезпечує не тільки ефективне використання батареї, а й гарантує плавну роботу всіх функцій, швидке та стабільне під'єднання до мережі та покращену графіку для твоїх ігор та перегляду контенту. Функція розширення RAM дає змогу збільшити обсяг оперативної пам'яті завдяки вільному сховища, даючи змогу легко перемикатися між програмами, відкривати безліч вкладок у браузері та запускати ресурсомісткі завдання, зберігаючи плавність роботи за високих навантажень.
З ультрачоткою 50-мегапіксельною камерою ти зможеш зафіксувати кожну деталь своїх улюблених моментів із неймовірною чіткістю. Спеціальний режим високої роздільної здатності дає змогу досягти приголомшливої деталізації та зберегти важливі миті з максимальною точністю. Камера створює м'яке розмиття фону, виділяючи об'єкт запису, що ідеально підходить для особливих подій або цінних моментів із друзями. Ти зможеш легко налаштувати рівні ретуші прямо в застосунку камери для природного поліпшення рис обличчя, створюючи ідеальний вигляд на фото. Зберігай миті до та після кожного знімка разом з навколишніми звуками — це як маленькі живі спогади про чарівні моменти, які допоможуть знову пережити незабутні емоції.
Ти можеш зібрати друзів або сім'ю на фото, навіть якщо вони знімалися окремо в різний час — просто завантажи до 25 зображень, і ШІ об'єднає їх у чудовий груповий знімок одним дотиком. Або перетворити звичайні фото на твори мистецтва, застосувавши до них різні художні стилі та фільтри. Щоб зробити свої відео більш живими та втягувальними, знімай одночасно на передню та задню камери — це ідеально для відеоблогів, оповідань про подорожі або просто для того, щоб поділитися враженнями.
ШІ Асистент для документів різає статті, виділяючи головне, робить точні переклади та переписує текст, підлаштовуючи його під потрібний стиль. Якщо в тебе є начерки, ідеї або нотатки, які потрібно упорядкувати, ІІ Асистент для нотаток допоможе швидко відформатувати, відредагувати й поліпшити твої записи, щоб твої думки були викладені чітко та комфортно для розуміння і подальшого використання.
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | LTPS IPS |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Роздільна здатність екрана | 720 x 1604 |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 7i |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1 |
| Частота процесора | 2.1 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Відеоядро | Adreno 610 |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.4 |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Записування відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | панорама |
| Функції камери | розпізнавання обличчя |
| Операційна система | Android 15 |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Бездротові під'єднання | NFC |
| Навігація | BeiDou |
| Навігація | Galileo |
| Навігація | GPS |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 5800 mAh |
| Особливості | Fast charging 45W |
| Особливості | Quick Charge |
| Вбудовані датчики | G-sensor |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Безпека | FaceUnlock |
| Безпека | Fingerprint |
| Обладнання | FM-радио |
| Обладнання | швидке заряджання |
| Обладнання | підтримка OTG |
| Обладнання | пило/вологозахист |
| Обладнання | режим "Powerbank" |
| Обладнання | ліхтарик |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | бюджетні ігрові |
| Також шукають | для дітей |
| Також шукають | для ігор |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для пубг |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | для студентів |
| Також шукають | для школяра |
| Також шукають | Китайські |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | недорогі з гарною камерою |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Також шукають | з гарною камерою |
| Також шукають | сенсорні |
| Також шукають | Смартфони дешеві |
| Також шукають | Смартфони ігрові |
| Також шукають | Смартфони недорогі |
| Також шукають | 2025 року |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розміри (мм) | 164.82 x 75.53 x 7.76 мм |
| Вага | 194 |
| Колір | оливкової |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Комплект постачання | документація |
| Комплект постачання | кабель |
| Комплект постачання | Скріпка для вилучення СИМ-карти |
| Комплект постачання | телефон |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.67 |
| Оперативная память, MB | 8 |
| Встроенная память, GB | 256 |
| Селфи-камера, Мп | 8 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 5800 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1 |
| Разрешение экрана | 720 x 1604 |
| Тип экрана | LTPS IPS |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Частота обновления экрана, Гц | 90 |




Українська









