Стислий опис
До 8 ГБ розширеної оперативної пам'яті + 128 ГБ сховищаБільше простору для зберігання всього важливого та швидкодії в улюблених застосунках. Завдяки розширеній оперативній пам'яті смартфон легко справляється з багатозад... Читати далі...
Стислі характеристики
Більше простору для зберігання всього важливого та швидкодії в улюблених застосунках. Завдяки розширеній оперативній пам'яті смартфон легко справляється з багатозадачністю й іграми без зависань.
Оцініть надзвичайно плавне прокручування і яскраве зображення навіть під прямими сонячними променями. Ідеально для відео, ігор і читання де завгодно та коли завгодно.
Насолоджуйтеся гучним і чистим звуком із потужними стереодинаміками. Ідеально для музики, фільмів і дзвінків — ніщо не залишиться непоміченим.
Не бійся несподіваних бризок або пилу — смартфон має сертифікацію IP64, що гарантує додаткову надійність у повсякденному використанні.
Сучасний процесор забезпечує швидку роботу системи, а TÜV-сертифікація підтверджує плавність користування впродовж декількох років.
Будь завжди на зв'язку зі швидкою мобільною мережею та насолоджуйся зручними дзвінками без SIM-карт завдяки функції UltraLink через Bluetooth.
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Роздільна здатність екрана | 1600 х 720 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Матеріал екрана | стекло |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD, до 2 Тb |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Основна камера | 8 Mpx |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Записування відео основної камери | WQHD (2560х1440) |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Операційна система | Android OS |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Навігація | GPS |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Особливості | IP64 |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Безпека | FaceUnlock |
| Безпека | Fingerprint |
| Обладнання | FM-радио |
| Обладнання | швидке заряджання |
| Також шукають | бюджетні смартфони |
| Також шукають | водонепроникні |
| Також шукають | для дітей |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | Китайські |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Також шукають | сенсорні |
| Також шукають | Смартфони дешеві |
| Також шукають | Смартфони недорогі |
| Також шукають | 2025 року |
| Також шукають | до 4000 грн |
| Також шукають | до 5000 грн |
| Також шукають | до 6000 грн |
| Також шукають | до 8000 грн |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розміри (мм) | 77 х 8 х 165 мм |
| Вага | 187 г |
| Колір | блакитний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Комплект постачання | документація |
| Комплект постачання | зарядний пристрій |
| Комплект постачання | кабель |
| Комплект постачання | Скріпка для витягання СИМ-карти |
| Комплект постачання | телефон |
| Комплект постачання | чехол |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.67 |
| Оперативная память, MB | 4 |
| Встроенная память, GB | 128 |
| Основная камера, Мп | 8 |
| Селфи-камера, Мп | 8 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 5000 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | UNISOC T7250 |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Тип экрана | IPS |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Голубой |
| Частота обновления экрана, Гц | 120 |




Українська






