Стислий опис
Ультратонкий. Ультрапотужний.Infinix HOT 60i — це поєднання стильного дизайну, сучасних технологій і високої продуктивності. Ідеальний вибір для тих, хто хоче більшого від смартфона: автономність, швидкість, комфорт і я... Читати далі...
Стислі характеристики
Infinix HOT 60i — це поєднання стильного дизайну, сучасних технологій і високої продуктивності. Ідеальний вибір для тих, хто хоче більшого від смартфона: автономність, швидкість, комфорт і яскравий характер у кожній деталі.
Надійна автономність щодня — батарея на 5160 мА·год із ресурсом до 1800 циклів заряджання забезпечує стабільну роботу впродовж 5 років. А завдяки підтримці швидкого заряджання 45 Вт смартфон швидко повертається до роботи, навіть якщо час заряджання обмежений.
Потужний 8-ядерний процесор MediaTek Helio G81 Ultimate забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу застосунків. Насолоджуйтеся плавною багатозадачністю, стримінгом і мобільними іграми без зависань.
Смартфон створений для повсякденних викликів — завдяки посиленій конструкції з чотирикутним захистом він витримує падіння з висоти до 1,5 метра. Надійна міцність корпусу забезпечує довговічність, зберігаючи ультратонкий дизайн і комфорт у щоденному використанні.
Завдяки GyroPro-навігації кожен поворот і напрямок фіксуються точно — ідеально для мандрівників, водіїв і активних користувачів навігаційних додатків.
Ультратонкий корпус завтовшки всього 7,7 мм дарує відчуття легкості в руці. Ергономічний дизайн не тільки приваблює, але й забезпечує комфортне використання впродовж усього дня.
Infinix HOT 60i має стильний вигляд із яскравими кольоровими елементами — смартфон має сучасний та свіжий вигляд, підкреслюючи вашу індивідуальність.
One-Tap AI — це зручність нового рівня: виконуйте повсякденні дії (пошук, нотатки, виклики) швидко й інтуїтивно завдяки адаптивному інтелектуальному інтерфейсу.
Широкий і плавний 6,7-дюймовий дисплей із частотою оновлення 120 Гц подарує комфортний перегляд контенту, а яскравість до 700 нітів забезпечить чудову видимість навіть під прямим сонячним промінням.
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Роздільна здатність екрана | 1600 х 720 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Матеріал екрана | стекло |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultimate |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD, до 1 Тb |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Записування відео основної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | геотегинг |
| Операційна система | Android 15 |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Бездротові під'єднання | NFC |
| Навігація | GPS |
| Інтерфейси та під'єднання | audio 3.5 мм |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Особливості | Fast charging 45W |
| Особливості | IP64 |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Безпека | FaceUnlock |
| Безпека | Fingerprint |
| Обладнання | гіроскоп |
| Також шукають | бюджетні смартфони |
| Також шукають | водонепроникні |
| Також шукають | для дітей |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для пубг |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | Китайські |
| Також шукають | недорогі з гарною камерою |
| Також шукають | новинки |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Також шукають | з гарною камерою |
| Також шукають | сенсорні |
| Також шукають | Смартфони дешеві |
| Також шукають | Смартфони недорогі |
| Також шукають | 2025 року |
| Також шукають | до 5000 грн |
| Також шукають | до 6000 грн |
| Також шукають | до 8000 грн |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розміри (мм) | 166.01 x 76.61 x 7.7 мм |
| Вага | 188 г |
| Колір | синій |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Комплект постачання | документація |
| Комплект постачання | зарядний пристрій |
| Комплект постачання | кабель |
| Комплект постачання | Скріпка для витягання СИМ-карти |
| Комплект постачання | телефон |
| Комплект постачання | чехол |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.7 |
| Оперативная память, MB | 4 |
| Встроенная память, GB | 128 |
| Основная камера, Мп | 50 |
| Селфи-камера, Мп | 8 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 5000 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G81 Ultimate |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Тип экрана | IPS |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления экрана, Гц | 120 |




Українська







