Виробник: Infinix
Код товару: U1087758
Стислий опис
Технічні характеристики Клас телефона Смартфони Клас телефона Multi SIM Форм-фактор моноблок Кількість SIM-карток 2 SIM Формат SIM-картки Nano Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) 2G Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) 3... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
6.78
Оперативная память, MB -
8
Встроенная память, GB -
128
Основная камера, Мп -
50
Селфи-камера, Мп -
13
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Роздільна здатність екрана | 2720 x 1224 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 7i |
| Процесор | Mediatek Helio G200 |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD, до 2 Тb |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Діафрагма основної камери | f/1.6 |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Записування відео основної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Записування відео фронтальної камери | 2K@30FPS |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | геотегинг |
| Функції камери | розпізнавання обличчя |
| Операційна система | Android 15 |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Бездротові під'єднання | NFC |
| Навігація | GPS |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 5160 mAh |
| Особливості | Fast charging 45W |
| Особливості | IP64 |
| Вбудовані датчики | G-sensor |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Вбудовані датчики | цифровий компас |
| Безпека | FaceUnlock |
| Безпека | Fingerprint |
| Обладнання | гіроскоп |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | бюджетні ігрові |
| Також шукають | водонепроникні |
| Також шукають | для дітей |
| Також шукають | для ігор |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для пубг |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | для студентів |
| Також шукають | для школяра |
| Також шукають | Китайські |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | недорогі з гарною камерою |
| Також шукають | новинки |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Також шукають | з гарною камерою |
| Також шукають | сенсорні |
| Також шукають | Смартфони дешеві |
| Також шукають | Смартфони ігрові |
| Також шукають | Смартфони недорогі |
| Також шукають | смартфони 7 дюймів |
| Також шукають | 2025 року |
| Також шукають | до 8000 грн |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Розміри (мм) | 163.47 х 75.87 х 6.6 мм |
| Вага | 170 г |
| Колір | сріблястий |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Комплект постачання | документація |
| Комплект постачання | зарядний пристрій |
| Комплект постачання | кабель |
| Комплект постачання | Скріпка для витягання СИМ-карти |
| Комплект постачання | телефон |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.78 |
| Оперативная память, MB | 8 |
| Встроенная память, GB | 128 |
| Основная камера, Мп | 50 |
| Селфи-камера, Мп | 13 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 5160 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G200 |
| Разрешение экрана | 2720 x 1224 |
| Тип экрана | AMOLED |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Серебристый |
| Частота обновления экрана, Гц | 144 |




Українська







