Стислий опис
Ще тонший, ще потужніший!Елегантність моделі полягає в оригінальності сучасного стилю, добре виглядає в руках і привертає увагу оточення. Тут кожна деталь ідеально припасована та виготовлена зі смаком. Завдяки вдалій ер... Читати далі...
Стислі характеристики
Ще тонший, ще потужніший!
Елегантність моделі полягає в оригінальності сучасного стилю, добре виглядає в руках і привертає увагу оточення. Тут кожна деталь ідеально припасована та виготовлена зі смаком. Завдяки вдалій ергономіці форм і розмірів, пристрій зручний у використанні.
Процесор Helio G100
Апарат здатний похвалитися новітнім потужним процесором MediaTek Helio G100. Процесор Helio G100 виготовлений за технологією 6-нанометрового процесу від TSMC, що гарантує вищу ефективність і менше енергоспоживання. Пристрій працює на основі операційної системи Android 14 XOS 14.5
Потужний акумулятор на 5000 мА·год
Завдяки об'єму акумулятора на 5000 мА·год, термін експлуатації якого становить тепер 4 роки, Infinix HOT 50 Pro чудово справляється зі щоденними завданнями та швидко заповнює енергію заряджанням FastCharge 33 Вт.
50 МП камера з надвисокою деталізацією
У блоці основної камери розташовані три об'єктиви, з яких головний має роздільну здатність 50 мегапікселів і широкий діапазон діафрагми, що гарантує високу якість зображень із чудовою деталізацією навіть за слабкого освітлення. Фронтальна камера на 8 МП забезпечує чіткі селфі та дає змогу проводити відеодзвінки з високою роздільною здатністю.
120 Гц суперплавний екран
Infinix HOT 50 Pro обладнаний яскравим 6,78-дюймовим FHD+ дисплеєм і має частоту оновлення 120 Гц, що забезпечує плавну навігацію та зручне керування операційною системою.
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2436 pixels |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD, до 2 Тb |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Основна камера | 50 + 2 + 2 Mpx |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | геотегинг |
| Функції камери | розпізнавання обличчя |
| Операційна система | Android 14 |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Бездротові під'єднання | NFC |
| Навігація | GPS |
| Інтерфейси та під'єднання | audio 3.5 мм |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вбудовані датчики | G-sensor |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Вбудовані датчики | цифровий компас |
| Безпека | FaceUnlock |
| Безпека | Fingerprint |
| Обладнання | гіроскоп |
| Також шукають | 2024 року |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | для дітей |
| Також шукають | для ігор |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для пубг |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | для студентів |
| Також шукають | для школяра |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Також шукають | до 8000 грн |
| Також шукають | Китайські |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | недорогі з гарною камерою |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Також шукають | з гарною камерою |
| Також шукають | сенсорні |
| Також шукають | смартфони 7 дюймів |
| Розміри (мм) | 166.98 х 76.4 х 7.4 мм |
| Вага | 190 г |
| Колір | блакитний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.78 |
| Оперативная память, MB | 8 |
| Встроенная память, GB | 256 |
| Селфи-камера, Мп | 8 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 5000 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G100 |
| Разрешение экрана | 1080x2436 |
| Тип экрана | AMOLED |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Голубой |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления экрана, Гц | 120 |




Українська








