Стислий опис
Надлегкий дизайнКомпактний Doogee S41 Max вагою всього 262 г — ідеальний компаньйон для ваших повсякденних пригод! Його легка конструкція дає змогу легко носити його із собою й користуватися ним упродовж усього дня. Ви ... Читати далі...
Стислі характеристики
Компактний Doogee S41 Max вагою всього 262 г — ідеальний компаньйон для ваших повсякденних пригод! Його легка конструкція дає змогу легко носити його із собою й користуватися ним упродовж усього дня. Ви можете легко тримати його однією рукою.
Потужний восьмиядерний процесор, нестримна продуктивністьРозкрийте свій творчий потенціал із Doogee S41 Max. Цей нестримний пристрій обладнаний потужним процесором, що забезпечує блискавичну швидкість і багатозадачність для безперебійної роботи користувача.
16 ГБ оперативної пам'ятіЗавдяки можливості розширення оперативної пам'яті ви зможете безперешкодно працювати в багатозадачному режимі та з вимогливими програмами, не відчуваючи жодних затримок або уповільнень. Це полегшує швидке перемикання між різними програмами.
256 ГБ + 1 ТБ пам'яті для розширенняDoogee S41 Max обладнаний вбудованою пам'яттю обсягом 256 ГБ, щоб вмістити вашу потужну колекцію відео у високій роздільній здатності, світлин та інших важливих файлів. З можливістю розширення пам'яті за допомогою карти пам'яті microSD ви можете отримати до 1 ТБ додаткової пам'яті.
Android 13Doogee S41 Max працює на базі Android 13. Це забезпечує плавний і зручний інтерфейс, з новітніми функціями безпеки та оновленнями, що покращує загальний досвід користування смартфоном.
IPS HD+ дисплейЗавдяки IPS FD+ дисплей і тонкій рамці Doogee S41 Max гарантує, що кожен візуальний досвід буде представлений у приголомшливо яскравих і насичених кольорах. Пориньте в надзвичайні візуальні враження завдяки великому дисплею.
Надійний захистOOGEE S41 Max — це повністю захищений телефон, який не залишає місця для компромісів. Завдяки міцному корпусу, посиленим компонентам і сертифікації MIL-STD-810H, він витримує численні випробування на падіння з усіх боків, кутів і країв. Він досягає рівнів захисту IP68 і IP69K, захищаючи від води, пилу, бруду, піску, вологості тощо.
Порт для навушниківDoogee S41 Max має аудіороз'єм 3,5-мм, щоб ви могли насолоджуватися безперервними розвагами зі стереозвуком високої якості.
Великий акумулятор на 6300 мА·годDoogee S41 Max гарантує, що ви без зусиль збережете свою динаміку та продуктивність, насолоджуючись безперервними розвагами під час подорожі.
Основна камера SONY 13 Мп зі штучним інтелектомНасолоджуйтеся фотографіями, як ніколи раніше, з основною камерою SONY 13 Мп. Вона створює приголомшливо деталізовані та яскраві світлини, оживляючи ваші спогади захопливими кадрами, від яких перехоплює подих.
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрана | 5.45" |
| Роздільна здатність екрана | 720 x 1440 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Матеріал екрана | Gorilla Glass 5 |
| Процесор | Unisoc Tiger T610 |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD, до 1 Тb |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Основна камера | 13 + 0.3 Mpx |
| Діафрагма основної камери | f/2.0 |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | геотегинг |
| Функції камери | розпізнавання обличчя |
| Операційна система | Android 13 |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Навігація | BeiDou |
| Навігація | Galileo |
| Навігація | GPS |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Інтерфейси та під'єднання | audio 3.5 мм |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 6300 mAh |
| Особливості | IP68 & IP69K |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Безпека | Fingerprint |
| Обладнання | гіроскоп |
| Обладнання | пило/вологозахист |
| Також шукають | 2024 року |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | водонепроникні |
| Також шукають | для дітей |
| Також шукають | для ігор |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для мисливців |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | для спорту |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Також шукають | до 8000 грн |
| Також шукають | з IP68 |
| Також шукають | з IP69 |
| Також шукають | надійні |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Також шукають | сенсорні |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал корпусу | гума |
| Розміри (мм) | 162.5 х 77.8 х 16.2 мм |
| Вага | 262 г |
| Колір | оранжевий |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Особливості корпусу | протиударні |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 5.45 |
| Встроенная память, GB | 256 |
| Селфи-камера, Мп | 8 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 6300 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc Tiger T610 |
| Разрешение экрана | 720 x 1440 |
| Тип экрана | IPS |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Оранжевый |
| Частота обновления экрана, Гц | 60 |




Українська








