Стислий опис
Оптимізація пам'яті флагманського рівня та стабільно висока продуктивністьDOOGEE S118 — це не просто великий обсяг пам'яті, а ще й безперебійне щоденне використання, а також стабільно висока продуктивність упродовж трив... Читати далі...
Стислі характеристики
DOOGEE S118 — це не просто великий обсяг пам'яті, а ще й безперебійне щоденне використання, а також стабільно висока продуктивність упродовж тривалого часу. Більше жодних затримок або гальмувань! З можливістю розширити обсяг пам'яті за допомогою карти пам'яті microSD, ви можете додати до 2 ТБ додаткового місця для зберігання даних.
Підвищена продуктивність, знижене споживанняРозкрийте свій творчий потенціал з DOOGEE S118. Цей нестримний пристрій обладнаний восьмиядерним процесором Helio G99, що забезпечує блискавичну швидкість і безперебійну багатозадачність для комфортної роботи користувача.
Насолоджуйтеся плавною роботою без гальмуваньDOOGEE S118 пропонує досить оперативної пам'яті, щоб користувачі могли легко перемикатися між платформами соціальних мереж, поштовими клієнтами, відтворенням відео та іншими програмами без уповільнення роботи.
Пориньте в захопливу візуальну подорожЗавдяки 6,58-дюймовому дисплею з роздільною здатністю FHD+ і частотою оновлення зображення 120 Гц DOOGEE S118 гарантує, що кожен візуальний досвід буде представлений у приголомшливо яскравих і насичених кольорах, які ще більше посилять ваше занурення.
Міцніший, надійнішийDOOGEE S118 — це повністю захищений телефон, який не залишає місця для компромісів. Завдяки міцному корпусу, посиленим компонентам і сертифікації MIL-STD-810H, він витримує численні випробування на міцність у разі падіння з усіх боків, кутів і країв. Він відповідає рівням захисту IP68 і IP69K, гарантуючи захист від води, вологи, пилу, піску тощо.
Чудова стійкість до розбиття й подряпинСкло S118 не тільки має підвищену стійкість до розбиття, але й підвищену стійкість до подряпин, яка збільшилася на 40%.
Створено, щоб потішити ваші вухаНасолоджуйтесь винятковою якістю звуку з DOOGEE S118! Відчуйте багатство звуку на долоні. Поліпшуйте свої аудіо враження, як ніколи раніше!
Підкресліть чіткість кожної деталіПід час фотографування в умовах недостатнього освітлення великий сенсор вловлює велику кількість світла. Основна камера з роздільною здатністю 50 МП забезпечує приголомшливу роздільну здатність, передаючи деталі у високій чіткості та насиченості.
Портретний режимВидатний портретний режим прекрасно справляється з різноманітними та складними сценаріями освітлення, забезпечуючи чудове відтворення оригінальних світлових ефектів на вашому обличчі. Це дає змогу отримати реалістичне зображення з поліпшеною текстурою й глибиною кольору.
Режим HDRПриготуйтеся до неперевершених світлин з ультрасучасним режимом HDR. Більше не потрібно шукати компроміси між світлими та темними ділянками — передова технологія бездоганно поєднує й балансує кожен елемент вашого зображення.
ПанорамаКамера готова вирушити в експедицію, щоб зобразити надзвичайні моменти. Режим «Панорама» ідеально підходить для реалізації найбільш грандіозних і масштабних фотографічних задумів.
12-мегапіксельна камера нічного баченняЗахоплюйте чарівні моменти навіть у найтемніших куточках. Камера працює за допомогою інфрачервоного випромінювання, її передова сенсорна технологія та потужні можливості оброблення зображень гармонійно поєднуються, забезпечуючи виняткову якість знімків навіть у найскладніших умовах освітленості.
8-мегапіксельна ширококутна камераDOOGEE S118 робить фотознімання легким справою, надаючи вам ширше поле зору на ваших світлинах із мінімальними зусиллями. Зафіксуйте ці захопливі моменти, щоб показати яскраву енергію галасливого міста, пишноту історичних пам'яток або неймовірну красу природних ландшафтів.
МакрокамераПознайомтеся з навколишнім світом поблизу. Ця неймовірна функція дає змогу досліджувати найдрібніші деталі об'єктів знімання, відкриваючи абсолютно новий рівень краси.
Фронтальна камера на 32 МПЗ надсучасною 32-мегапіксельною фронтальною камерою ваші селфі ніколи не будуть схожими на попередні. Кожен клік дарує вам чарівну колекцію чітких, ясніх і яскравих автопортретів, які демонструють вашу красу в її найчистішому вигляді.
Стиль кіберпанку, футуристе відчуттяЗовнішній вигляд DOOGEE S118 натхненний естетикою кіберпанку, випромінюючи футуристичний шарм завдяки своєму ультрасучасному дизайну. Ретельне оброблення гарантує гладку та текстуровану задню кришку, що підкреслює загальну привабливість телефона. Футуристичне поєднання плавних контурів камери та науково-фантастичних елементів втілює поєднання інновацій і перспективного дизайну. Кожна деталь, від складних візерунків до бездоганної точності, втілює унікальну красу та виняткову якість.
Надзвичайно довгий час роботи від акумулятораАкумулятор ємністю 10800 мА·год гарантує, що ви без зусиль підтримуватимете динаміку та продуктивність, насолоджуючись безперервними розвагами під час подорожі.
Система охолодження для інтенсивної роботиІнноваційна система охолодження DOOGEE S118 покращує використання внутрішнього простору.
Повне заряджання за митьМіцний телефон DOOGEE S118 підтримує швидке заряджання потужністю 33 Вт, щоб ви могли швидко підзарядитися, коли вам це потрібно.
Підтримка зворотного заряджання OTGDOOGEE S118 іноді може стати справжнім рятувальником. Не соромтеся зарядити електроніку, що працює від акумулятора, коли ви в дорозі.
Точна навігаційна системаЗавдяки вдосконаленій навігаційній системі DOOGEE S118 забезпечує неперевершену точність, надаючи точні вказівки до бажаних пунктів призначення.
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Клас телефона | Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрана | 6.58" |
| Роздільна здатність екрана | 1080 х 2408 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass Victus |
| Процесор | MediaTek Helio P99 |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD, до 2 Тb |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Основна камера | 50 + 12 + 8 Мп |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Записування відео основної камери | WQHD (2560х1440) |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | геотегинг |
| Функції камери | розпізнавання обличчя |
| Операційна система | Android 14 |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні послуги Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Бездротові під'єднання | NFC |
| Навігація | BeiDou |
| Навігація | Galileo |
| Навігація | GPS |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 10800 mAh |
| Особливості | Fast Charge 33W |
| Особливості | IP68 & IP69K |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості | IP69K |
| Особливості | Reverse wireless charging |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Вбудовані датчики | геомагінтний датчик |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Вбудовані датчики | компас |
| Безпека | Fingerprint |
| Обладнання | швидке заряджання |
| Обладнання | гіроскоп |
| Обладнання | пило/вологозахист |
| Також шукають | броновані |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | бюджетні ігрові |
| Також шукають | водонепроникні |
| Також шукають | для ігор |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для мисливців |
| Також шукають | для пубг |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | для спорту |
| Також шукають | для студентів |
| Також шукають | дорогі |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | надійні |
| Також шукають | недорогі з гарною камерою |
| Також шукають | протиударні |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Також шукають | з гарною камерою |
| Також шукають | сенсорні |
| Також шукають | Смартфони захищені |
| Також шукають | Смартфони ігрові |
| Також шукають | Смартфони протиударні |
| Також шукають | з IP68 |
| Також шукають | з IP69 |
| Також шукають | 2025 року |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розміри (мм) | 178.5 х 83.1 х х 17.9 мм |
| Вага | 374 г |
| Колір | зелений |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Особливості корпусу | протиударні |
| Комплект постачання | документація |
| Комплект постачання | зарядний пристрій |
| Комплект постачання | кабель |
| Комплект постачання | Скріпка для витягання СИМ-карти |
| Комплект постачання | телефон |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.58 |
| Оперативная память, MB | 12 |
| Встроенная память, GB | 512 |
| Селфи-камера, Мп | 32 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 10800 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio P99 |
| Разрешение экрана | 1080x2408 |
| Тип экрана | IPS |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления экрана, Гц | 120 |




Українська









