Стислий опис
Надзвичайно гучний динамік для високоякісного звукуПередові акустичні технології та високоякісні матеріали діафрагми ретельно інтегровані, щоб забезпечити надзвичайно чисте та насичене звучання. S punk проходить точне а... Читати далі...
Стислі характеристики
Передові акустичні технології та високоякісні матеріали діафрагми ретельно інтегровані, щоб забезпечити надзвичайно чисте та насичене звучання. S punk проходить точне акустичне калібрування і використовує найсучаснішу технологію багатовимірного оброблення звуку.
Піднесіть атмосферу на новий рівеньDOOGEE S punk обладнані інтелектуальною підсвіткою, яка додає стилю й крутості. Ці індикатори можна налаштувати відповідно до різних сценаріїв, як-от вхідні дзвінки, відтворення музики, SMS-повідомлення та заряджання.
Потужний звук, динамічні розвагиНа вечірках панує атмосфера, і ніщо так не піднімає настрій, як пульсувальна музика, що заповнює кожен куточок обраного вами місця. DOOGEE S punk ретельно розроблений, щоб зарядити будь-який простір, чи то в приміщенні, чи то на вулиці.
Неперевершена універсальність звукуЗавдяки динаміку та інтерактивній підсвітці DOOGEE S punk ви можете забути про потребу додаткової зовнішньої колонки. Чи то на галасливій вечірці, чи то просто неба, його потужний звук огорне вас симфонією чудових мелодій.
Футуристичний стильDOOGEE S punk має поверхню з металургічних матеріалів із порошкової сталі в поєднанні з обтічними вигинами й унікальними геометричними лініями, створюючи механічну естетику, характерну для стилю кіберпанку. Тильний бік прикрашають світлодіодні підсвітки, що схожі на декоративні візерунки з футуристичного технологічного світу, додаючи відчуття наукової фантастики та моди до загального дизайну.
Наддовгий час автономної роботиАкумулятор ємністю 10800 мА·год гарантує, що ви без зусиль підтримуватимете свій імпульс і продуктивність, насолоджуючись безперервними розвагами під час подорожі. Смартфон підтримує швидке заряджання потужністю 33 Вт, тому ви зможете швидко зарядитися, коли це буде потрібно.
Величезний Power BankDOOGEE S punk іноді може стати рятувальником. Не соромтеся зарядити електроніку, що працює від акумулятора, коли ви в дорозі.
Неймовірна основна камера на 50 Мп зі штучним інтелектомПід час фотографування в умовах низької освітленості великий сенсор вловлює велику кількість світла. Основна камера з роздільною здатністю 50 МП забезпечує приголомшливу роздільну здатність, передаючи деталі високої чіткості та насиченості.
Удосконалена красаDOOGEE S punk підкреслює природну красу користувачів за допомогою передових алгоритмів оброблення зображень. Завдяки функції вдосконаленої краси кожна фотографія виражає впевненість і сяйво користувачів, що дає змогу без особливих зусиль створювати селфі.
Нічний режимЗавдяки алгоритмічному обробленню, об'єднанню багатокадрового зображення, підвищенню яскравості та зниженню шуму, нічному режиму Moppho дає змогу отримати неперевершені нічні знімки.
ПанорамаРежим «Панорама» допоможе втілити навіть най грандіозніші та наймасштабніші фотографічні задуми.
Фронтальна камера з роздільною здатністю 16 МпЗ передовою 16-мегапіксельною фронтальною камерою ваші селфі ніколи не будуть схожими на попередні. Кожне натискання кнопки дарує вам заворожливу колекцію чітких, ясніх і яскравих автопортретів, які демонструють вашу красу в її найчистішому вигляді.
Потужний восьмиядерний процесорРозкрийте свій творчий потенціал із DOOGEE S punk. Цей нестримний пристрій обладнаний потужним восьмиядерним процесором, що забезпечує блискавичну швидкість і безперебійну багатозадачність для комфортної роботи користувача.
Оптимізація пам'яті флагманського рівня та стабільно висока продуктивністьDOOGEE S punk не просто має великий обсяг пам'яті, він забезпечує безперебійне щоденне використання, а також стабільно високу продуктивність упродовж тривалого часу.
Насолоджуйтеся плавною роботою без гальмуваньDOOGEE S punk пропонує досить оперативної пам'яті, щоб користувачі могли легко перемикатися між платформами соціальних мереж, поштовими клієнтами, відтворенням відео та іншими програмами без уповільнення роботи.
Вирушайте в захопливу візуальну подорожЗавдяки 6,58-дюймовому дисплею FHD+ DOOGEE S punk гарантує, що кожен візуальний досвід буде представлений у приголомшливо яскравих і насичених кольорах, які ще більше посилять ваше занурення.
Міцніший, надійнішийDOOGEE S punk — це повністю захищений телефон, який не залишає місця для компромісів. Завдяки міцному корпусу, посиленим компонентам і сертифікації MIL-STD-810H, він витримує численні випробування на міцність у разі падіння з усіх боків, кутів і країв. Він відповідає рівням захисту IP68 та IP69K, захищаючи від води, вологи, пилу, піску тощо.
Точна навігаційна системаЗабезпечує неперевершену точність, надаючи точні вказівки до бажаних пунктів призначення.
Сканер відбитків пальців збокуМиттєво розблокуйте телефон і отримайте доступ до нього легким натисканням кінчика пальця.
Технічні характеристики
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Клас телефона | Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрана | 6.58" |
| Роздільна здатність екрана | 1080 х 2408 |
| Матеріал екрана | Gorilla Glass |
| Процесор | Spreadtrum T606 |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD, до 1 Тb |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Діафрагма основної камери | f/1.75 + f/2.4 |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | геотегинг |
| Функції камери | розпізнавання обличчя |
| Операційна система | Android 14 |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Бездротові під'єднання | NFC |
| Навігація | BeiDou |
| Навігація | Galileo |
| Навігація | GPS |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 10800 mAh |
| Особливості | IP68 & IP69K |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості | IP69K |
| Особливості | Reverse wireless charging |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Вбудовані датчики | компас |
| Безпека | FaceUnlock |
| Безпека | Fingerprint |
| Обладнання | швидке заряджання |
| Обладнання | гіроскоп |
| Обладнання | пило/вологозахист |
| Також шукають | 2024 року |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | водонепроникні |
| Також шукають | для дітей |
| Також шукають | для ігор |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для мисливців |
| Також шукають | для роботи |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | для спорту |
| Також шукають | для студентів |
| Також шукають | для школяра |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також шукають | до 15000 грн |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Також шукають | до 8000 грн |
| Також шукають | з IP68 |
| Також шукають | з IP69 |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | надійні |
| Також шукають | недорогі з гарною камерою |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Також шукають | з гарною камерою |
| Також шукають | сенсорні |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розміри (мм) | 178.58 х 83.1 х 17.9 мм |
| Вага | 422 г |
| Колір | зелений |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Особливості корпусу | протиударні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.58 |
| Оперативная память, MB | 6 |
| Встроенная память, GB | 256 |
| Селфи-камера, Мп | 16 |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 10800 |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Spreadtrum T606 |
| Разрешение экрана | 1080x2408 |
| Тип экрана | IPS |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Зелёный |




Українська






