Виробник: Apple
Код товару: U1020277
Стислий опис
Технічні характеристики ТОП популярних моделей Apple iPhone 16e Клас телефона Смартфони Клас телефона Multi SIM Клас телефона Іміджеві Форм-фактор моноблок Кількість SIM-карток 1 SIM + e-sim Формат SIM-картки Na... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
6.1
Оперативная память, MB -
8
Встроенная память, GB -
512
Основная камера, Мп -
48
Селфи-камера, Мп -
12
Технічні характеристики
| ТОП популярних моделей | Apple iPhone 16e |
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Multi SIM |
| Клас телефона | Іміджеві |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G |
| Тип дисплея | Super Retina XDR (OLED) |
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Роздільна здатність екрана | 1170 х 2532 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Матеріал екрана | Ceramic Shield glass |
| Процесор | Apple A18 |
| Частота процесора | 4.04 GHz |
| Кількість ядер | 6 core |
| Відеоядро | Apple GPU |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Основна камера | 48 Mpx |
| Діафрагма основної камери | f/1.6 |
| Також | смартфон |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | геотегинг |
| Функції камери | панорама |
| Функції камери | розпізнавання обличчя |
| Операційна система | iOS 18.3.1 |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Бездротові під'єднання | NFC |
| Навігація | BeiDou |
| Навігація | Galileo |
| Навігація | NavIC |
| Навігація | QZSS |
| Навігація | GPS |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Особливості | IP68 certified |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Вбудовані датчики | геомагінтний датчик |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Вбудовані датчики | цифровий компас |
| Безпека | FaceID |
| Обладнання | гіроскоп |
| Обладнання | пило/вологозахист |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | бюджетні ігрові |
| Також шукають | водонепроникні |
| Також шукають | для ігор |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для пубг |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | для спорту |
| Також шукають | дорогі |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з гарною камерою |
| Також шукають | сенсорні |
| Також шукають | Смартфони ігрові |
| Також шукають | Топ популярних моделей |
| Також шукають | топові |
| Також шукають | з IP68 |
| Також шукають | 2025 року |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал корпусу | стекло |
| Розміри (мм) | 146.7 x 71.5 x 7.8 мм |
| Вага | 167 г |
| Колір | білий |
| Комплект постачання | документація |
| Комплект постачання | кабель |
| Комплект постачання | Скріпка для витягання СИМ-карти |
| Комплект постачання | телефон |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.1 |
| Оперативная память, MB | 8 |
| Встроенная память, GB | 512 |
| Основная камера, Мп | 48 |
| Селфи-камера, Мп | 12 |
| Количество ядер | 6 |
| Процессор | Apple A18 |
| Модель телефона | Apple iPhone 16e |
| Разрешение экрана | 1170 х 2532 |
| Тип экрана | Super Retina XDR (OLED) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 1 + e-sim |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Белый |
| Частота обновления экрана, Гц | 60 |




Українська








