Стислий опис
Apple IntelligenceiPhone 16 створений для Apple Intelligence, системи персонального інтелекту, яка допомагає вам писати, висловлюватися та виконувати завдання без зусиль. Завдяки революційному захисту конфіденційності в... Читати далі...
Стислі характеристики
Apple Intelligence
iPhone 16 створений для Apple Intelligence, системи персонального інтелекту, яка допомагає вам писати, висловлюватися та виконувати завдання без зусиль. Завдяки революційному захисту конфіденційності ви можете бути впевнені, що ніхто інший не зможе отримати доступ до ваших даних, навіть Apple.
Нова кнопка камери
Тепер можна зробити ідеальне фото або відео за рекордно короткий час. Керування камерою дає вам простіший спосіб швидко отримати доступ до інструментів камери. Просто проведіть пальцем, щоб налаштувати функції камери, як-от експозиція або глибина різкості, і перемикайтеся між об'єктивами або використовуйте цифрове масштабування, щоб кадрувати свій знімок, як вам подобається.
Нова система камер
Універсальна нова система камер iPhone 16 робить чудові світлини — поблизу або здалеку. 48-мегапіксельна камера Fusion «два в одному» дає змогу робити приголомшливі зображення з надвисокою роздільною здатністю. Ультраширококутна камера знімає дуже великим планом макрознімки або ширші, масштабніші зображення. А за допомогою просторового знімання ви можете навіть знімати фотографії та відео в 3D, які можна переглядати за допомогою Apple Vision Pro.
Процесор А18
Зустрічайте A18, створений спеціально для Apple Intelligence — і багато іншого. Він на два покоління випереджає чип A16 Bionic в iPhone 15. Він підтримує функції камери наступного рівня, як-от Photographic Styles і Camera Control. Все з винятковою енергоефективністю для продовження терміну експлуатації акумулятора.
Технічні характеристики
| ТОП популярних моделей | Apple iPhone 16 |
| Клас телефона | Смартфони |
| Клас телефона | Іміджеві |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Формат SIM-картки | e-sim |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 3G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G |
| Тип дисплея | OLED |
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Роздільна здатність екрана | 1179 х 2556 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Процесор | Apple A18 |
| Кількість ядер | 6 core |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Основна камера | 48 + 12 Mpx |
| Діафрагма основної камери | f/1.6 + f/1.6 |
| Також | смартфон |
| Метод стабілізації | оптична |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Функції камери | автофокус |
| Функції камери | спалах |
| Функції камери | геотегинг |
| Функції камери | панорама |
| Функції камери | розпізнавання обличчя |
| Операційна система | iOS 18 |
| Мультимедіа | FM-радио |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Мультимедіа | гри |
| Мультимедіа | мобільні сервіси Google |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Органайзер | будильник |
| Органайзер | диктофон |
| Органайзер | нотатки |
| Органайзер | календар |
| Органайзер | калькулятор |
| Органайзер | світовий час |
| Органайзер | секундомір |
| Органайзер | телефонна книга |
| Органайзер | годинник |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth |
| Бездротові під'єднання | WI-FI |
| Бездротові під'єднання | NFC |
| Навігація | BeiDou |
| Навігація | Galileo |
| Навігація | iBeacon |
| Навігація | QZSS |
| Навігація | GPS |
| Навігація | A-GPS |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Особливості | IP68 certified |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Вбудовані датчики | барометр |
| Вбудовані датчики | гіроскоп |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Вбудовані датчики | компас |
| Безпека | FaceID |
| Обладнання | бездротова зарядка |
| Обладнання | гіроскоп |
| Обладнання | пило/вологозахист |
| Також шукають | 2024 року |
| Також шукають | водонепроникні |
| Також шукають | для жінок |
| Також шукають | для інтернету |
| Також шукають | для скайпу |
| Також шукають | для спорту |
| Також шукають | дорогі |
| Також шукають | з IP68 |
| Також шукають | з великим екраном |
| Також шукають | з гарною камерою |
| Також шукають | сенсорні |
| Також шукають | Топ популярних моделей |
| Також шукають | топові |
| Розміри (мм) | 147.6 х 71.6 х 7.8 мм |
| Вага | 170 г |
| Колір | рожевий |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 6.1 |
| Встроенная память, GB | 256 |
| Селфи-камера, Мп | 12 |
| Количество ядер | 6 |
| Процессор | Apple A18 |
| Разрешение экрана | 1179 х 2556 |
| Тип экрана | OLED |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 1 + e-sim |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Цвет | Розовый |
| Частота обновления экрана, Гц | 60 |




Українська








