Виробник: Ricoh
Код товару: U1070379
Стислий опис
Технічні характеристики Тип БФП лазерний Технологія друку лазерна Тип друку монохромний Призначення для малого офісу Максимальний формат друку A3 Максимальна роздільна здатність, dpi 600 x 600 Час виходу першої ... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип принтера -
Лазерный
Цветность печати -
монохромный
Технічні характеристики
| Тип БФП | лазерний |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Призначення | для малого офісу |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Час виходу першої сторінки | 6.5 сек |
| Швидкість монохромного друку | 27 стор./хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 27 стор./хв |
| Час виходу першої копії | 6.5 сек |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Тип сканера | планшетний |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Розрядність кольорового сканування | 8 бит |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 8 бит |
| Розмір скануваної зони | 297 x 432 мм |
| Додаткові функції під час сканування | автоподавання оригіналів |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Місткість лотків для подавання | 500 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 250 аркушів |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | є |
| Щільність паперу | 64 - 105 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A3 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B4 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B5 |
| Параметри дисплея | 4-рядковий |
| Тип дисплея | монохромний |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Інтерфейси | USB |
| Інтерфейси | Wi-Fi (опціонально) |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint |
| Підтримка технологій прямого друку | Mopria (Android) |
| Підтримка технологій прямого друку | Wi-Fi Direct |
| Месячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh MP 2014H |
| Підтримувані ОС | macOS 10.11 |
| Підтримувані ОС | macOS 12 |
| Підтримувані ОС | macOS 13 |
| Підтримувані ОС | macOS 14 |
| Підтримувані ОС | macOS 15 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 |
| Підтримувані ОС | Windows 11 |
| Підтримувані ОС | Windows 7 |
| Підтримувані ОС | Windows 8 |
| Підтримувані ОС | Windows 8.1 |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Також шукають | со сканером |
| Також шукають | широкоформатні |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Ширина | 587 мм |
| Висота | 639 мм |
| Глибина | 581 мм |
| Вага | 39 кг |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип принтера | Лазерный |
| Цветность печати | монохромный |




Українська


