Виробник: Ricoh
Код товару: U1075245
Стислий опис
Технічні характеристики Тип БФП лазерний Технологія друку лазерна Тип друку кольоровий Призначення для офісу Максимальний формат друку A3 Максимальна роздільна здатність, dpi 1200 х 1200 Час виходу першої сторін... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип принтера -
Лазерный
Цветность печати -
цветной
Технічні характеристики
| Тип БФП | лазерний |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | кольоровий |
| Призначення | для офісу |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Час виходу першої сторінки | 3.5 сек |
| Швидкість монохромного друку | 45 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 45 стор./хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 45 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 45 ст/хв |
| Час виходу першої копії | 3.6 сек |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Тип сканера | планшетний |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Додаткові функції під час сканування | автоподавання оригіналів |
| Кількість лотків для подавання | 2 |
| Місткість лотків для подавання | 1100 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 500 аркушів |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | є |
| Щільність паперу | 52 - 256 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A3 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A6 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Custom |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Letter |
| Параметри дисплея | 10.1" |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Сенсорний дисплей | є |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Оперативна пам'ять | 2 Гб |
| Можливість розширення оперативної пам'яті до | 4 Гб |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Інтерфейси | USB |
| Інтерфейси | Wi-Fi (опціонально) |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint |
| Підтримка технологій прямого друку | Email Print |
| Підтримка технологій прямого друку | Mopria (Android) |
| Підтримка технологій прямого друку | Wi-Fi Direct |
| Месячний обсяг друку | 200 000 стор |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842279 |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842280 |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842281 |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842282 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 |
| Підтримувані ОС | Windows 11 |
| Підтримувані ОС | Windows 7 |
| Підтримувані ОС | Windows 8 |
| Підтримувані ОС | Windows 8.1 |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Також шукають | со сканером |
| Також шукають | широкоформатні |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Ширина | 587 мм |
| Висота | 963 мм |
| Глибина | 685 мм |
| Вага | 97 кг |
| Колір | світло-сірий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип принтера | Лазерный |
| Цветность печати | цветной |




Українська
