Виробник: Ricoh
Код товару: U1068861
Стислий опис
Технічні характеристики Тип БФП лазерний Технологія друку лазерна Тип друку кольоровий Призначення для малого офісу Максимальний формат друку A4 Максимальна роздільна здатність, dpi 1200 х 1200 Час виходу першої... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип принтера -
Лазерный
Цветность печати -
цветной
Технічні характеристики
| Тип БФП | лазерний |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | кольоровий |
| Призначення | для малого офісу |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Час виходу першої сторінки | 4.3 сек |
| Швидкість монохромного друку | 43 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 40 стор./хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 43 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 40 стор./хв |
| Час виходу першої копії | 4.3 сек |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Тип сканера | планшетний |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розмір скануваної зони | 297 x 432 мм |
| Додаткові функції під час сканування | автоподавання оригіналів |
| Тип факса | кольоровий |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт/с |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 300 х 300 |
| Обсяг пам'яті факсу | 100 номерів |
| Кількість лотків для подавання | 2 |
| Місткість лотків для подавання | 650 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | є |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A6 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Custom |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Letter |
| Параметри дисплея | 10.1" |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Сенсорний дисплей | є |
| Частота процесора | 1333 MГц |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Інтерфейси | USB |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint |
| Підтримка технологій прямого друку | Email Print |
| Підтримка технологій прямого друку | Mopria (Android) |
| Підтримка технологій прямого друку | Wi-Fi Direct |
| Месячний обсяг друку | 150 000 стор |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842370 |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842378 |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842379 (Cyan) |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842380 (Magenta) |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842381 (Yellow) |
| Підтримувані ОС | macOS 10.11 |
| Підтримувані ОС | macOS 12 |
| Підтримувані ОС | macOS 13 |
| Підтримувані ОС | macOS 14 |
| Підтримувані ОС | macOS 15 |
| Підтримувані ОС | SAP R/3 |
| Підтримувані ОС | Unix |
| Підтримувані ОС | Windows 10 |
| Підтримувані ОС | Windows 11 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2016 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2019 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2022 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Також шукають | бездротові |
| Також шукають | со сканером |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Ширина | 498 мм |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Вага | 50 кг |
| Колір | світло-сірий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип принтера | Лазерный |
| Цветность печати | цветной |




Українська
