Виробник: Ricoh
Код товару: U1070383
Стислий опис
Технічні характеристики Тип БФП лазерний Технологія друку лазерна Тип друку кольоровий Призначення для малого офісу Максимальний формат друку A3 Максимальна роздільна здатність, dpi 1200 х 1200 Час виходу першої... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип принтера -
Лазерный
Цветность печати -
цветной
Технічні характеристики
| Тип БФП | лазерний |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | кольоровий |
| Призначення | для малого офісу |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Час виходу першої сторінки | 4.5 сек |
| Швидкість монохромного друку | 25 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 25 стор./хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 25 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 25 стор./хв |
| Час виходу першої копії | 4.5 сек |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Тип сканера | планшетний |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Додаткові функції під час сканування | автоподавання оригіналів |
| Кількість лотків для подавання | 3 |
| Місткість лотків для подавання | 1200 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 250 аркушів |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | є |
| Щільність паперу | 52 - 300 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A3 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B4 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Custom |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Executive |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Foolscap |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Legal |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Letter |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Oficio |
| Параметри дисплея | 10.1" |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Сенсорний дисплей | є |
| Частота процесора | 1460 МГц |
| Оперативна пам'ять | 4 Гб |
| Можливість розширення оперативної пам'яті до | 6 Гб |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Інтерфейси | USB |
| Інтерфейси | Wi-Fi (опціонально) |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint |
| Підтримка технологій прямого друку | Mopria (Android) |
| Підтримка технологій прямого друку | Wi-Fi Direct |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842308 |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842309 |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842310 |
| Сумісний оригінальний картридж | Ricoh 842311 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 |
| Підтримувані ОС | Windows 11 |
| Підтримувані ОС | Windows 7 |
| Підтримувані ОС | Windows 8 |
| Підтримувані ОС | Windows 8.1 |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Також шукають | со сканером |
| Також шукають | широкоформатні |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Ширина | 587 мм |
| Висота | 963 мм |
| Глибина | 701 мм |
| Вага | 96 кг |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип принтера | Лазерный |
| Цветность печати | цветной |




Українська
