Стислий опис
Чорно-білий БФП "3-в-1" А4 формату з можливістю друкування на форматі А3 з обхідного лотка. Апарат призначений, перш за все, для корпоративних клієнтів. Використовується попноколірна сенсорна 7-дюймова панель управління... Читати далі...
Стислі характеристики
Чорно-білий БФП "3-в-1" А4 формату з можливістю друкування на форматі А3 з обхідного лотка. Апарат призначений, перш за все, для корпоративних клієнтів. Використовується попноколірна сенсорна 7-дюймова панель управління, передбачена підтримка авторизації за безконтактними картками.
В базі - однопрохідний автоподавач оригіналів, касета на 500 аркушів, бічний лоток на 100 аркушів, дуплекс, PS / PCL контролер, мережевий інтерфейс (10-BaseT / 100-Base-TX / 1000-BaseT), твердотільний накопичувач SSD на 64 Гб (жорсткий диск 320 Гб - опція), пам'ять 6 Гб, Bluetooth.
Швидкість друку А4: 37 стор./хв.
- Рекомендоване навантаження: 1 700 сторінок А4 за місяць.
- Максимальне навантаження: 10 000 сторінок А4 за місяць.
- Пікове навантаження: 150 000 сторінок А4 за місяць.
- Робота з папером до 216 г/м2
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: БФП 423502 постачається без пускового комплекту, тож потребує стартового тонера: .
Технічні характеристики
| Тип БФП | лазерний |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Призначення | для офісу |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Час виходу першої сторінки | 4.7 сек |
| Швидкість монохромного друку | 37 стор./хв |
| Додаткові функції під час друку | AirPrint |
| Додаткові функції під час друку | Mopria |
| Додаткові функції під час друку | Wi-Fi Direct |
| Додаткові функції під час друку | двосторонній друк |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 37 стор./хв |
| Час виходу першої копії | 4.7 сек |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Тип сканера | планшетний |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Додаткові функції під час сканування | автоподавання оригіналів |
| Додаткові функції під час сканування | Сканування як вкладки до повідомлення електронної пошти |
| Кількість лотків для подавання | 2 |
| Місткість лотків для подавання | 600 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 250 аркушів |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | є |
| Щільність паперу | 60 - 216 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A6 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | C5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Com 10 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | DL |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Executive |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Letter |
| Параметри дисплея | 7" |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Сенсорний дисплей | є |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Інтерфейси | USB |
| Інтерфейси | Wi-Fi (опціонально) |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint |
| Підтримка технологій прямого друку | Mopria (Android) |
| Підтримка технологій прямого друку | Wi-Fi Direct |
| Месячний обсяг друку | 10000 стор |
| Сумісний оригінальний картридж | IM 460 |
| Сумісний оригінальний картридж | IM 460F |
| Сумісний оригінальний картридж | IM 460FTL |
| Підтримувані ОС | Windows 10 |
| Підтримувані ОС | Windows 11 |
| Підтримувані ОС | Windows 7 |
| Підтримувані ОС | Windows 8 |
| Підтримувані ОС | Windows 8.1 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2008 R2 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2012 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2012 R2 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2016 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2019 |
| Підтримувані ОС | Windows® Server® 2022 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Також шукають | бездротові |
| Також шукають | со сканером |
| Також шукають | широкоформатні |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Максимальна споживана потужність | 528.8 Вт |
| Ширина | 374 мм |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 493 мм |
| Вага | 41 кг |
| Колір | світло-сірий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип принтера | Лазерный |
| Цветность печати | монохромный |




Українська



