Стислий опис
Pantum BM5110ADN — це монохромний лазерний БФП для друку, сканування та копіювання. Підтримує автоматичний двосторонній друк, мережеве підключення та швидкість друку до 40 стор./хв. Оснащений зручним інтерфейсом, компак... Читати далі...
Стислі характеристики
Pantum BM5110ADN — це монохромний лазерний БФП для друку, сканування та копіювання. Підтримує автоматичний двосторонній друк, мережеве підключення та швидкість друку до 40 стор./хв. Оснащений зручним інтерфейсом, компактним дизайном і можливістю працювати з різними форматами паперу. Ідеальний для офісів із високими обсягами роботи.
Встановлення драйвера за один крок
Драйвер можна встановити за один крок без складної процедури, після чого можна одразу насолоджуватись роботою принтера.
Високоефективний автоматичний двосторонній друк
Швидкість друку формату A4 становить 42 сторінки на хвилину; пристрій підтримує автоматичний двосторонній друк, що може легко підвищити ефективність роботи.
3,5-дюймовий кольоровий сенсорний екран і простий у використанні АПД
Більший екран для чіткішого відображення інформації, полегшення роботи та підвищення ефективності процесу друку. Автоматичний пристрій подачі документів може самостійно подавати папір. Документ потрібно помістити лише один раз, і він автоматично скануватиме обидві сторони.
Місткий вхідний лоток для паперу, підтримка безперервного друку
Стандартний вхідний лоток на 250 аркушів, багатоцільовий вхідний лоток на 60 аркушів і додаткові 2 лотки на 550 аркушів кожен забезпечують максимальну місткість вхідного лотка принтера до 1410 аркушів, даючи змогу принтеру легко виконувати друк великого обсягу.
Економічно ефективний тонер-картридж великої місткості
Фотобарабан на 30000 сторінок і тонер-картридж на 6000 сторінок разом із додатковим тонер-картриджем великої місткості на 3000, 6000 і 15000 сторінок можуть задовольнити різноманітні потреби друку та зменшити вартість сторінки.
Технічні характеристики
| Тип БФП | лазерний |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Призначення | для малого офісу |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Час виходу першої сторінки | 6.9 сек |
| Швидкість монохромного друку | 40 стор./хв |
| Додаткові функції під час друку | двосторонній друк |
| Додаткові функції під час друку | друк без полів |
| Додаткові функції під час друку | режим економії тонера |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 стор./хв |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Додаткові функції під час копіювання | двостороннє копіювання |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Додаткові функції під час сканування | автоматичне двостороннє сканування |
| Додаткові функції під час сканування | автоподавання оригіналів |
| Додаткові функції під час сканування | мережеве сканування на ПК |
| Додаткові функції під час сканування | Сканування в хмарні сервіси |
| Додаткові функції під час сканування | сканування в папку |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | є |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | C5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Letter |
| Параметри дисплея | 3.5" |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Сенсорний дисплей | є |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Інтерфейси | USB |
| Месячний обсяг друку | 100 000 стор |
| Сумісний оригінальний картридж | DL-5120 |
| Сумісний оригінальний картридж | TL-5120 |
| Сумісний оригінальний картридж | TL-5120H |
| Сумісний оригінальний картридж | TL-5120X |
| Підтримувані ОС | Windows 10 |
| Підтримувані ОС | Windows 11 |
| Підтримувані ОС | Windows 7 |
| Підтримувані ОС | Windows 8.1 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2003 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2003R2 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2008 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2012 |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Також шукають | со сканером |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 482 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 12,6 кг |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип принтера | Лазерный |
| Операционная система | Windows |
| Цветность печати | монохромный |




Українська








