Стислий опис
Багатофункційний пристрій Kyocera ECOSYS M8130cidn (1102P33NL0)Сучасний повноколірний багатофункціональний пристрій для офісу Kyocera ECOSYS M8130cidn — надійний, швидкісний і високоефективний пристрій, що об'єднав у со... Читати далі...
Стислі характеристики
Багатофункційний пристрій Kyocera ECOSYS M8130cidn (1102P33NL0)
Сучасний повноколірний багатофункціональний пристрій для офісу Kyocera ECOSYS M8130cidn — надійний, швидкісний і високоефективний пристрій, що об'єднав у собі найсучасніші технології та функціональні можливості:
— копір із великою кількістю цифрових функцій,
— автоподавач оригіналів реверсивного типу,
- мережевий принтер із можливістю двостороннього друку,
- кольоровий сканер із можливістю сканування через мережу,
Технічні характеристики
- Повноколірний лазерний БФП А3 формату (друк, копіювання, сканування й опціонально факс)
- Швидкість друку (копіювання) 30/15 сторінок А4 і А3 відповідно.
- Ємність стартових тонерів — 3000/1500 сторінок чорного та кольорового.
- Роздільна здатність копіювання, dpi: 600 x 600
- Дисплей панелі керування: кольоровий, сенсорний 10,92 см (4,3 дюйма)
- Час виходу першої чорно-білої копії (скло/автоподавач), сек.: 6,5 або менше/7,4 або менше
- Час виходу першої кольорової копії (скло/автоподавач), сек.: 8,3 або менше/9,3 або менше
- Час прогрівання, сек.: 30 або менше
- Максимальний обсяг копіювання на місяць, сторінок: 100000
Організація під назвою Kyocera була заснована в 1959-му році паном Казуо Інаморі. Батьківщиною компанії є Японія. Спочатку спеціалізацією Kyocera було виготовлення керамічних виробів. На сьогодні, крім іншого, це підприємство є одним із міжнародних лідерів і у сфері постачання рішень для роботи з офісними документами.
Головний офіс Kyocera розташований у Кіото. Модельний ряд продуктів, що розробляються компанією, складається з монохромних і кольорових мережевих принтерів, багатофункційних пристроїв, витратних матеріалів для оргтехніки, високотехнологічної кераміки, сонячних батарей, різального інструмента, електронних компонентів, мобільної електроніки, телекомунікаційного обладнання, систем створення цифрових зображень і багато чого іншого.
2012 року чистий прибуток підприємства становить понад 79 мільярдів доларів США. На сьогодні корпорація представлена в 68 великих країнах світу, а штат працівників Kyocera становить загалом понад 60 тисяч осіб.
Підприємство веде активну соціальну діяльність. Компанією підтримуються музеї мистецтва та дитячі програми подорожей. Kyocera також спонсує такі футбольні клуби, як Kyoto Sanga, Clube Atletico Paranaense, Borussia та Reading Football Club.
БФП — це така справжня паличка-виручалочка для будь-якого офісу. Попри поступовий перехід до електронної документації, паперовий документооборот ще має величезні масштаби в межах роботи будь-якого приватного або державного підприємства. Щоб оптимізувати пов'язані з цим процеси, потрібна наявність спеціального універсального пристрою.
Розшифрування абревіатури «МФП» — багатофункціональний пристрій. Ця техніка поєднала в одному корпусі можливості відразу кілька апаратів зі сканувальними, друкованими та копіювальними функціями. У деяких випадках приєднується ще й факс.
БФП прекрасно підійде для встановлення в невеликі приміщення, для початківця розвиватися бізнесу, та й просто тим, кому колись проводити моніторинг різних апаратів у пошуках найкращих для себе варіантів. У будь-якому разі, такий пристрій має довгу експлуатацію експлуатації та дає можливість заощадити.
Технічні характеристики
| Тип БФП | лазерний |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | кольоровий |
| Призначення | для малого офісу |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Час виходу першої сторінки | 6.5 сек |
| Час виходу першої копії | 7.4 сек |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Додаткові функції під час копіювання | копіювання 2 на 1 |
| Додаткові функції під час копіювання | копіювання 4 на 1 |
| Додаткові функції під час копіювання | пріоритетний друк |
| Додаткові функції під час копіювання | поділ копій |
| Додаткові функції під час копіювання | сортування |
| Тип сканера | планшетний |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Додаткові функції під час сканування | WSD-сканування |
| Додаткові функції під час сканування | сканування в застосунок TWAIN |
| Додаткові функції під час сканування | сканування в застосунок WIA |
| Додаткові функції під час сканування | сканування на USB-накопичувач |
| Додаткові функції під час сканування | Сканування з надсиланням за протоколом SMB |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт/с |
| Кількість лотків для подавання | 2 |
| Місткість лотків для подавання | 600 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 280 аркушів |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | є |
| Щільність паперу | 60 - 256 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A3 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A6 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | C5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Com 10 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Custom |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | DL |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Executive |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Legal |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Letter |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Monarch |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Оперативна пам'ять | 1536 МБ |
| Можливість розширення оперативної пам'яті до | 3072 МБ |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Інтерфейси | USB |
| Підтримка технологій прямого друку | є |
| Сумісний оригінальний картридж | TK-8115C |
| Сумісний оригінальний картридж | TK-8115K |
| Сумісний оригінальний картридж | TK-8115M |
| Сумісний оригінальний картридж | TK-8115Y |
| Підтримувані ОС | Linux |
| Підтримувані ОС | Mac OS 10.8.2 |
| Підтримувані ОС | Mac OS 10.8.3 |
| Підтримувані ОС | Mac OS 10.8.4 |
| Підтримувані ОС | Mac OS 10.8.5 |
| Підтримувані ОС | Mac OS 10.9.1 |
| Підтримувані ОС | Mac OS 10.9.2 |
| Підтримувані ОС | Mac OS 10.9.3 |
| Підтримувані ОС | Mac OS 10.9.4 |
| Підтримувані ОС | Mac OS 10.9.5 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X 10.5.x |
| Підтримувані ОС | Mac OS X 10.6.x |
| Підтримувані ОС | Mac OS X 10.7.2 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X 10.7.5 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.10 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.11 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.12 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.13 |
| Підтримувані ОС | Unix |
| Підтримувані ОС | Windows 10 |
| Підтримувані ОС | Windows 8 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2008 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2008 R2 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2012 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2012 R2 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2016 |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Також шукають | сканери |
| Максимальна споживана потужність | 600 Вт |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 70 Вт |
| Середня споживана потужність у режимі енергоскупі | 0.5 Вт |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 753 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Вага | 79 кг |
| Колір | білий |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип принтера | Лазерный |
| Цветность печати | цветной |




Українська








