Стислий опис
Попрощайтеся з картриджамиEcoTank забезпечує легкий друк удома: резервуари для чорнил підвищеної місткості створені для простого заправляння, а конструкція контейнерів із замками дає змогу доливати чорнила лише потрібни... Читати далі...
Стислі характеристики
Технологія без нагрівання
Завдяки технології PrecisionCore Heat-Free ви можете значно скоротити споживання електроенергії та потребу в запасних частинах. Друкувальна голівка попередньо встановлена, тому ви з легкістю налаштуєте принтер.
Технічні характеристики
| Тип БФП | струменевий |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип друку | кольоровий |
| Призначення | для малого офісу |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 4800 |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої сторінки | 10 сек |
| Швидкість монохромного друку | 30 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 15 стор./хв |
| Додаткові функції під час друку | AirPrint |
| Додаткові функції під час друку | Google Cloud Print |
| Додаткові функції під час друку | Wi-Fi Direct |
| Додаткові функції під час друку | друк без полів |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 30 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 15 стор./хв |
| Час виходу першої копії | 12 сек |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 1200 x 1200 |
| Максимальна кількість копій | 50 шт |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Додаткові функції під час копіювання | копіювання без берегів |
| Тип сканера | планшетний |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 бітів |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розмір скануваної зони | 297 x 432 мм |
| Додаткові функції під час сканування | автоподавання оригіналів |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Місткість лотків для подавання | 30 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Щільність паперу | 64 - 256 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A6 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | C5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | DL |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Letter |
| Параметри дисплея | 3.7 см |
| Тип дисплея | монохромний |
| Інтерфейси | USB |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Месячний обсяг друку | 1000 стор |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S14A |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S24A |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S34A |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S44A |
| Підтримувані ОС | Mac OS |
| Підтримувані ОС | Windows 10 |
| Підтримувані ОС | Windows 7 |
| Підтримувані ОС | Windows 8.1 |
| Вбудоване СНПЧ | є |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Також шукають | бездротові |
| Також шукають | для фотографій |
| Також шукають | со сканером |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 350 мм |
| Колір | чорний |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип принтера | Струйный |
| Цветность печати | цветной |




Українська




