Стислий опис
Tenda 4G03 Pro — це LTE-маршрутизатор, який поєднує в собі LTE і високошвидкісний Ethernet-доступ, забезпечуючи швидкість WiFi до 300 Мбіт/с. Сумісний із понад 100 операторами з усього світу, він забезпечує просте під'є... Читати далі...
Стислі характеристики
Tenda 4G03 Pro — це LTE-маршрутизатор, який поєднує в собі LTE і високошвидкісний Ethernet-доступ, забезпечуючи швидкість WiFi до 300 Мбіт/с. Сумісний із понад 100 операторами з усього світу, він забезпечує просте під'єднання й роботу без потреби налаштування. Чи то вілла, конференц-зал, відеоспостереження, тимчасовий магазин або вимкнення електроенергії, він гарантує високошвидкісну та стабільну роботу мережі.
Сумісність із SIM-картами різних операторів
Він сумісний з 3900+ SIM-картками операторів у понад 100 країнах. Він також регулярно оновлює список APN. Тим часом він підтримує функцію Auto APN і сумісний із віртуальними операторами, що позбавляє вас занепокоєння щодо непрацювальних SIM-карток.
Немає потреби в настроюванні. Під'єднай та грай
Просто під'єднайте джерело живлення і вставте SIM-карту nano, яка не потребує складних налаштувань, і ви відразу ж зможете насолоджуватися стабільним і високошвидкісним Wi-Fi. Крім того, пристрій також підтримує дротове під'єднання до таких пристроїв, як ноутбуки, забезпечуючи гнучкішу та зручнішу роботу в мережі.
Швидкість Wi-Fi 300 Мбіт/с забезпечує одночасний доступ до 32 операторів
Завдяки двом зовнішнім високопродуктивним антенам 4G і оптимізованій технології LTE пристрій забезпечує швидкість до 150 Мбіт/с для мереж 4G. Завдяки двом вбудованим всеспрямованим антенам Wi-Fi та бездротовій технології MIMO він підтримує бездротові з'єднання на швидкості до 300 Мбіт/с. Стабільне та швидке під'єднання декількох пристроїв для виняткових бездротових можливостей.
Цілодобовий моніторинг мережі для стабільного Wi-Fi з'єднання
Пристрій забезпечує стабільне під'єднання до Wi-Fi цілу добу. Він постійно відстежує стан мережі 24/7 і автоматично виконує швидкий ремонт у разі будь-яких відхилень, забезпечуючи стабільну та надійну роботу мережі.
Підтримка мобільного живлення для складніших сценаріїв
Пристрій підтримує подвійну напругу (9 В/5 В) і може живитися як від адаптера, так і від мобільного джерела живлення. Вона підходить для різних умов, як-от вілли, конференц-зали, системи відеоспостереження, тимчасові магазини, автомобілі для відпочинку та перебої в подаванні електроенергії. Вона забезпечує високошвидкісне під'єднання до Wi-Fi навіть у разі перебоїв у подаванні електроенергії й екстремальних температур (від -5 °C до 45 °C).
Технічні характеристики
| Режими роботи | 3G маршрутизатор |
| Режими роботи | 4G маршрутизатор |
| Особливості | DHCP — сервер |
| Особливості | firewall |
| Особливості | IPv4/IPv6 |
| Особливості | QoS |
| Особливості | Кнопки: WPS, RESET |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | g |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 2 |
| Захист інформації | WPA-PSK |
| Захист інформації | WPA/WPA2 |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | роз'єм для SIM-картки |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Підтримка VPN | є |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Ширина | 116 мм |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Вага | 134 г |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн, шт | 2 |
| Количество LAN-портов (RJ-45), шт | 2 |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |




Українська



