Стислий опис
Високопродуктивний VPN-маршрутизатор Ruijie Networks RG-EG310GH-P-E зі швидкістю 1.5 Гбіт/с для офісної мережі. Надайте потужний VPN для відділень і віддалених працівників.Як впливає швидкість вашого Інтернету?Візуаліза... Читати далі...
Стислі характеристики
Високопродуктивний VPN-маршрутизатор Ruijie Networks RG-EG310GH-P-E зі швидкістю 1.5 Гбіт/с для офісної мережі. Надайте потужний VPN для відділень і віддалених працівників.
Як впливає швидкість вашого Інтернету?
Візуалізація й моніторинг трафіку допомагають розв'язати цю проблему. Ви можете переглянути рейтинг користувачів трафіку або рейтинг програм у графічному користувацькому інтерфейсі.
Multi-WAN, інтелектуальне балансування навантаження
RG-EG310GH-P-E підтримує балансування навантаження, резервне з'єднання і PBR на основі IP-адрес джерела. Це запобігає помилкам входу через зміну IP-адреси для послуг, як-от електронний банкинг.
Хмара, полегште свій бізнес
- Reyee безплатний DDNS безплатний DDNS
- Автентифікація на хмарному порталі
- Віддалений моніторинг і обслуговування
- Оновлення мікропрограми через Ruijie Cloud
- Динамічне оновлення бібліотеки застосунків
- Індивідуальна бібліотека застосунків через Ruijie Reyee APP
Технічні характеристики
| Режими роботи | дротовий маршрутизатор |
| Особливості | 4 х WAN-порти |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Захист інформації | Firewall |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 10 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at PoE+ |
| Підтримка транспортних протоколів | IPSec |
| Підтримка транспортних протоколів | L2TP |
| Підтримка транспортних протоколів | OpenVPN |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Підтримка VPN | є |
| Віддалене керування | Ruijie Cloud |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 108 мм |
| Вага | 550 г |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Количество LAN-портов (RJ-45), шт | 10 |




Українська




