Стислий опис
Для великих будинківMesh-система ZenWiFi AX Mini складається з одного маршрутизатора ASUS класу AX1800 (стандарт Wi-Fi 6) і до двох вузлів для розширення мережі. Доступні різні варіанти під'єднання пристроїв, разом вони... Читати далі...
Стислі характеристики
Для великих будинків
Mesh-система ZenWiFi AX Mini складається з одного маршрутизатора ASUS класу AX1800 (стандарт Wi-Fi 6) і до двох вузлів для розширення мережі. Доступні різні варіанти під'єднання пристроїв, разом вони забезпечують покриття швидкісною, надійною та захищеною мережею Wi-Fi всього простору будинку.
Стримінг у форматі 8K
Система ZenWiFi AX Mini буде обмінюватися даними з клієнтськими пристроями в 1.4 раза швидше*, ніж маршрутизатори Wi-Fi 5.
Гнучке іменування
Унікальною особливістю ZenWiFi є гнучкі можливості з іменування бездротової мережі: ви можете використовувати одне ім'я для всієї мережі або окремі імена для кожного частотного діапазону. Вибір за вами!
Спрощене настроювання
- Увімкніть систему ZenWiFi AX Mini.
- Задайте назву мережі Wi-Fi та створіть обліковий запис адміністратора.
- Зачекайте 3 хвилини, поки не завершиться процес налаштування мережі.
У чому зручність використання системи ZenWiFi AX Mini?
- Налаштування відбувається один раз — усі вузли системи синхронізуються один з одним автоматично.
- Чітка візуалізація: процедура настроювання починається з маршрутизатора, який позначений прозорою накладкою.
Щоб мережа Інтернет була безпечнішою
Система інформаційного захисту AiProtection Classic з гнучкими засобами батьківського контролю є повністю безплатною впродовж усього часу експлуатації комплекту пристроїв. Ви зможете легко контролювати все, що відбувається в мережі за допомогою зручного мобільного застосунка.
- Повноцінний інформаційний захист
- Батьківський контроль
Інтелектуальні технології для «розумного» будинку
Система ZenWiFi AX Mini ідеально підходить для сучасного високотехнологічного дому як за дизайном (на вибір доступні чорний і білий варіанти), так і за функціональністю (підтримка «розумних» сервісів, включно з Alexa і IFTTT).
Технологія AiMesh
Система ZenWiFi працює на базі ексклюзивної технології AiMesh, яка дає змогу налаштувати mesh-мережу Wi-Fi легко та швидко, водночас пропонуючи досвідченим користувачам повний контроль над усіма її параметрами.
Технічні характеристики
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Режими роботи | дротовий маршрутизатор |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | AiProtection Classic |
| Особливості | Airtime Fairness |
| Особливості | ASUS Router APP |
| Особливості | IPTV support |
| Особливості | MU-MIMO |
| Особливості | Smart Connect |
| Особливості | Traditional QoS |
| Особливості | Traffic Analyzer |
| Особливості | VPN client |
| Особливості | VPN server |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (2.4 ГГц, до 1.1 Гбіт/c) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (2.4 ГГц, до 1.3 Гбіт/c) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (5 ГГц, до 1.2 Гбіт/c) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 400 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a (до 54 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | g (до 54 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні + внутрішні |
| Кількість антен | 2 |
| Захист інформації | WPA-ENT |
| Захист інформації | WPA-PSK |
| Захист інформації | WPA2-ENT |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Захист інформації | WPS |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Підтримка транспортних протоколів | IGMP |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv4 |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv6 |
| Підтримка транспортних протоколів | L2TP |
| Підтримка транспортних протоколів | MPPE |
| Підтримка транспортних протоколів | NAT |
| Підтримка транспортних протоколів | NTP |
| Підтримка транспортних протоколів | PPhoE |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Підтримка транспортних протоколів | RADIUS |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP |
| Функції міжсетевого екрана | демілітаризована зона (DMZ) |
| Функції міжсетевого екрана | фільтрація IP-адрес |
| Функції міжсетевого екрана | фільтрація MAC-адрес |
| Функції міжсетевого екрана | фільтрація вмістуонергій |
| Підтримка VPN | є |
| Віддалене керування | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | є |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Також шукають | 5 ГГц |
| Також шукають | VPN роутери |
| Також шукають | для дому |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 295 г |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Количество антенн, шт | 2 |
| Количество LAN-портов (RJ-45), шт | 1 |




Українська




