Виробник: Kyocera
Код товару: U1080370
Стислий опис
Технічні характеристики Технологія друку лазерна Тип друку кольоровий Максимальний формат друку A4 Максимальна роздільна здатність, dpi 1200 х 1200 Час виходу першої сторінки 11 сек Швидкість монохромного друку 2... Читати далі...
Стислі характеристики
Скорость ч/б печати (A4), ст./мин -
21
Тип принтера -
лазерная
Тип устройства -
Принтер
Операционная система -
Windows
Технічні характеристики
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | кольоровий |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Час виходу першої сторінки | 11 сек |
| Швидкість монохромного друку | 21 стр/хв |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | є |
| Діагональ дисплея | 2.7" |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Сенсорний дисплей | є |
| Частота процесора | 1000 МГц |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Інтерфейси | USB |
| Інтерфейси | Wi-Fi (опціонально) |
| Месячний обсяг друку | 100 000 стор |
| Сумісний оригінальний картридж | K-5490K |
| Сумісний оригінальний картридж | TK‑5490C |
| Сумісний оригінальний картридж | TK‑5490M |
| Сумісний оригінальний картридж | TK‑5490Y |
| Підтримувані ОС | Windows 10 |
| Підтримувані ОС | Windows 11 |
| Підтримувані ОС | Windows 8 |
| Підтримувані ОС | Windows 8.1 |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 329 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 22 кг |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Скорость ч/б печати (A4), ст./мин | 21 |
| Тип принтера | лазерная |
| Тип устройства | Принтер |
| Операционная система | Windows |




Українська

