Виробник: Zalman
Код товару: U1121954
Стислий опис
Процесорний кулер Zalman ZET5BLACK (TDP 200W) — оригінальне та високотехнологічне рішення для охолодження сучасних процесорів Intel/AMD. Вирізняється високим показником ефективності, неординарною конструкцією та... Читати далі...
Стислі характеристики
Назначение -
Для процессора
Процесорний кулер Zalman ZET5BLACK (TDP 200W) — оригінальне та високотехнологічне рішення для охолодження сучасних процесорів Intel/AMD. Вирізняється високим показником ефективності, неординарною конструкцією та дизайном. Два вбудовані вентилятори на високих обертах працюють тихо та забезпечують активне відведення тепла. Основа виготовлена із застосуванням оновленої технології RDTH (Reverse Direct Touch Heatpipe).
Технічні характеристики
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Повітряний потік | 44.48 CFM |
| Рівень шуму | 30.4 dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Розмір (загальний) | 130 x 117 x 158 мм |
| Вага | 970 г |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для процессора |




Українська









