Виробник: Noctua
Код товару: U0640106
Стислий опис
Продовжувач традицій Noctua NH-U9 серії, охолоджувач Noctua NH-U9S є висококласною процесорною системою охолодження баштового типу в класичному 9 см форматі.Його асиметричний дизайн і 5 теплових трубок не тільки... Читати далі...
Стислі характеристики
Назначение -
Для процессора
Продовжувач традицій Noctua NH-U9 серії, охолоджувач Noctua NH-U9S є висококласною процесорною системою охолодження баштового типу в класичному 9 см форматі.
Його асиметричний дизайн і 5 теплових трубок не тільки забезпечують ефективніше охолодження, ніж у попередньому поколінні, але також покращують сумісність. Завдяки продуманим розмірам 95 х 95 мм кулер залишає вільними слоти пам'яті та слоти PCI-E на всіх материнських платах формату uATX і ITX на основі логіки від Intel і більшості на базі AMD. У поєднанні зі 125 мм заввишки це робить охолоджувач NH-U9S сумісним із більшістю корпусів, модулів пам'яті та слотів PCI-E.
Тихий вентилятор NF-A9 підтримує гнучке ШІМ-керування обертами, а другий такий самий NF-A9 може бути доданий користувачем для подальшого збільшення продуктивності у двовентиляторному режимі.
Забезпечена професійною мультисокетною системою встановлення SecuFirm2, перевіреною термопастою NT-H1 і легендарною якістю Noctua, NH-U9S являє собою розкішний вибір у форматі 9 см.
Конструкція:
-П'ять мідних теплових трубок діаметром 6 мм
- Повністю покрите шаром нікелю тіло радіатора
- Алюмінієві охолоджувальні ребра з паяними сполуками
Його асиметричний дизайн і 5 теплових трубок не тільки забезпечують ефективніше охолодження, ніж у попередньому поколінні, але також покращують сумісність. Завдяки продуманим розмірам 95 х 95 мм кулер залишає вільними слоти пам'яті та слоти PCI-E на всіх материнських платах формату uATX і ITX на основі логіки від Intel і більшості на базі AMD. У поєднанні зі 125 мм заввишки це робить охолоджувач NH-U9S сумісним із більшістю корпусів, модулів пам'яті та слотів PCI-E.
Тихий вентилятор NF-A9 підтримує гнучке ШІМ-керування обертами, а другий такий самий NF-A9 може бути доданий користувачем для подальшого збільшення продуктивності у двовентиляторному режимі.
Забезпечена професійною мультисокетною системою встановлення SecuFirm2, перевіреною термопастою NT-H1 і легендарною якістю Noctua, NH-U9S являє собою розкішний вибір у форматі 9 см.
Конструкція:
-П'ять мідних теплових трубок діаметром 6 мм
- Повністю покрите шаром нікелю тіло радіатора
- Алюмінієві охолоджувальні ребра з паяними сполуками
Технічні характеристики
| Для процесорів | INTEL |
| Для процесорів | AMD |
| Сікет | FM1 |
| Сікет | AM2 |
| Сікет | AM2+ |
| Сікет | FM2 |
| Сікет | FM2+ |
| Сікет | AM3 |
| Сікет | AM3+ |
| Сікет | AM4 |
| Сікет | 1150 |
| Сікет | 1151 |
| Сікет | 1155 |
| Сікет | 1156 |
| Сікет | 1700 |
| Сікет | 1851 |
| Сікет | 2011 |
| Сікет | 2011-3 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Максимальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Поліпшення втулочної системи | SSO2-Bearing |
| Керування швидкістю обертання | є |
| Повітряний потік | 78.9 CFM |
| Тиск | 2.28 мм H2O |
| Рівень шуму | 22.8 dB |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 час |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.1 А |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.2 Вт |
| Підсвітка | немає |
| Розміри радіаторів | 125 х 95 х 68 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Розмір (загальний) | 125 х 95 х 95 мм |
| Вага | 618 г |
| Додатково | 5 теплових труб |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для процессора |




Українська




