Стислий опис
Повітряні охолоджувачі AK Digital стали професійними завдяки новітній версії. AK400 Digital Pro був вдосконалений у багатьох аспектах, включно з екраном із декількома точками даних, візуальними попередженнями про колірн... Читати далі...
Повітряні охолоджувачі AK Digital стали професійними завдяки новітній версії. AK400 Digital Pro був вдосконалений у багатьох аспектах, включно з екраном із декількома точками даних, візуальними попередженнями про колірну температуру та технологією теплових трубок CTT 2.0. Це дуже гідний крок уперед не тільки з погляду естетики, але й ефективності охолодження.
Покращений екран стану процесора
Гладкий і блискучий екран AK400 Digital Pro був удосконалений, щоб показувати більше, ніж просто температуру; було додано одночасне використання й потужність. Дисплей керується за допомогою програмного забезпечення DeepCool і вимагає тільки відкритого роз'єму USB 2.0.
Візуальні попередження про температуру
Система попередження про температуру також була модернізована й тепер має кольоровий візуальний індикатор: нижче ніж 80 °C індикатор залишається зеленим, від 80 до 90 °C — яскраво-жовтогарячим, а під час нагрівання вище ніж 90 °C — червоним, і ви почнете бачити спалахи.
Оптимізоване охолодження
Оновлення до новітньої технології Core Touch 2.0 від DeepCool неабияк покращило охолодження теплових трубок із прямим дотиком. Теплові трубки оптимізовані та розташовані так, щоб забезпечити найкраще тепловіддання безпосередньо від IHS процесора. Як результат, CTT 2.0 забезпечує різке підвищення продуктивності охолодження.
Перевірений дизайн AK Zero Dark
Повністю чорна варіація домінує високопродуктивний процесорний кулер AK400. Ті ж високоякісні матеріали, чотири вдосконалені мідні теплові трубки, щільний матковий радіатор і безшумний вентилятор FDB створюють потужну формулу для високопродуктивного охолодження в дизайні Zero Dark у формі воронячого хвоста.
Храните прохладу
Модернізовані в нові вентилятори FT12 SE з підшипниками справжньої гідродинаміки, моделі AK Pro отримають ШІМ-вентилятор із профілем лопатей, оптимізованим для ідеального балансу повітряного потоку та статичного тиску під час мінімізації шуму вентилятора.
Спрощений монтаж
Міцне кріплення забезпечує простий процес встановлення, що гарантує належний контакт і рівний тиск на основних платформах Intel і AMD.
Технічні характеристики
| Для процесорів | INTEL |
| Для процесорів | AMD |
| Сікет | AM4 |
| Сікет | AM5 |
| Сікет | 1150 |
| Сікет | 1151 |
| Сікет | 1152 |
| Сікет | 1155 |
| Сікет | 1156 |
| Сікет | 1200 |
| Сікет | 1700 |
| Сікет | 1851 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Максимальна частота обертання | 1750 об./хв |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Керування швидкістю обертання | є |
| Повітряний потік | 60.89 CFM |
| Тиск | 2.91 мм H2O |
| Рівень шуму | 25 dB |
| Роз'єми живлення | 9-pin |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Максимальний TDP | 220 Вт |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розмір (загальний) | 159 х 126 х 97 мм |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 159 |
| Вага | 862 г |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська









