Виробник: AeroCool
Код товару: U1122014
Стислий опис
AeroCool Verkho 2 — це універсальний процесорний кулер баштового типу, розроблений для ефективного відведення тепла від процесора при відносно невеликому рівні шуму. Ця модель добре підходить для збірок з процес... Читати далі...
Стислі характеристики
Назначение -
Для процессора
AeroCool Verkho 2 — це універсальний процесорний кулер баштового типу, розроблений для ефективного відведення тепла від процесора при відносно невеликому рівні шуму.
Ця модель добре підходить для збірок з процесорами початкового та середнього рівня, які не мають високого тепловиділення.
Кулер має алюмінієвий радіатор у формі башти та оснащений двома мідними тепловими трубами, які безпосередньо контактують з поверхнею процесора. Це допомагає максимально швидко відводити тепло.
Завдяки своїм компактним розмірам, Verkho 2 легко вміщується в більшість корпусів, не створюючи проблем з сумісністю з оперативною пам’яттю з високими радіаторами.
AeroCool Verkho 2 — це доступне та надійне рішення для тих, хто шукає ефективний кулер для свого комп’ютера без зайвих функцій, таких як підсвічування. Його головні переваги — це ефективне охолодження для свого класу, тиха робота та широка сумісність.
Ця модель добре підходить для збірок з процесорами початкового та середнього рівня, які не мають високого тепловиділення.
Кулер має алюмінієвий радіатор у формі башти та оснащений двома мідними тепловими трубами, які безпосередньо контактують з поверхнею процесора. Це допомагає максимально швидко відводити тепло.
Завдяки своїм компактним розмірам, Verkho 2 легко вміщується в більшість корпусів, не створюючи проблем з сумісністю з оперативною пам’яттю з високими радіаторами.
AeroCool Verkho 2 — це доступне та надійне рішення для тих, хто шукає ефективний кулер для свого комп’ютера без зайвих функцій, таких як підсвічування. Його головні переваги — це ефективне охолодження для свого класу, тиха робота та широка сумісність.
Технические характеристики
| Для процессоров | INTEL |
| Для процессоров | AMD |
| Сокет | FM1 |
| Сокет | AM2 |
| Сокет | AM2+ |
| Сокет | FM2 |
| Сокет | AM3 |
| Сокет | AM3+ |
| Сокет | AM4 |
| Сокет | AM5 |
| Сокет | 1150 |
| Сокет | 1151 |
| Сокет | 1155 |
| Сокет | 1156 |
| Сокет | 1200 |
| Сокет | 1700 |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Материал радиатора | алюминий |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Диаметр вентиляторов | 90 мм |
| Максимальная частота вращения | 2000 об/мин |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Воздушный поток | 23.6 CFM |
| Уровень шума | 25 dB |
| Разъемы питания | 4-pin |
| Подсветка | нет |
| Размеры вентиляторов | 90 х 90 х 25 мм |
| Цвет | сине-черный |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для процессора |




Українська






