Стислий опис
Настінний кріплення UniBracket BZ02-23UniBracket BZ02-23 — це надійне рішення для настінного монтажу LCD-панелей із діагоналлю від 13" до 43". Витримує навантаження до 45 кг і має регулювання кута нахилу для зручного пе... Читати далі...
Стислі характеристики
Настінний кріплення UniBracket BZ02-23
UniBracket BZ02-23 — це надійне рішення для настінного монтажу LCD-панелей із діагоналлю від 13" до 43". Витримує навантаження до 45 кг і має регулювання кута нахилу для зручного перегляду.
Характеристики:
- VESA: 75х75, 100х100, 100х200, 200х100, 200х200
- Колір: чорний
- Діагональ: 13" - 43"
- Навантаження: 45 кг
- Відстань від стіни: 53 мм
- Кут нахилу: +5° - -15°
Технічні характеристики
| Призначення | для телевізора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Підтримувана діагональ | 13" |
| Підтримувана діагональ | 14" |
| Підтримувана діагональ | 15" |
| Підтримувана діагональ | 15.4" |
| Підтримувана діагональ | 15.6" |
| Підтримувана діагональ | 16" |
| Підтримувана діагональ | 17" |
| Підтримувана діагональ | 18" |
| Підтримувана діагональ | 18.5" |
| Підтримувана діагональ | 19" |
| Підтримувана діагональ | 20" |
| Підтримувана діагональ | 20.6" |
| Підтримувана діагональ | 20.7" |
| Підтримувана діагональ | 21" |
| Підтримувана діагональ | 21.5" |
| Підтримувана діагональ | 21.6" |
| Підтримувана діагональ | 22" |
| Підтримувана діагональ | 23" |
| Підтримувана діагональ | 23.6" |
| Підтримувана діагональ | 23.8" |
| Підтримувана діагональ | 24" |
| Підтримувана діагональ | 25" |
| Підтримувана діагональ | 26" |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| Підтримувана діагональ | 27.5" |
| Підтримувана діагональ | 28" |
| Підтримувана діагональ | 28.5" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 30" |
| Підтримувана діагональ | 31.5" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 34" |
| Підтримувана діагональ | 35" |
| Підтримувана діагональ | 37" |
| Підтримувана діагональ | 38" |
| Підтримувана діагональ | 38.5" |
| Підтримувана діагональ | 39" |
| Підтримувана діагональ | 39.5" |
| Підтримувана діагональ | 40" |
| Підтримувана діагональ | 40.5" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42.5" |
| Підтримувана діагональ | 43" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| VESA | 200 x 100 |
| VESA | 200 x 200 |
| VESA | 100 x 200 |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Кут нахилу | -15º ~ +5º |
| Відстань від стіни | 53 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Особливості | з бульбашковим рівнем |
| Колір | чорний |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |




Українська




