Стислий опис
Настінний похило-поворотний кронштейн SIMPLER 26ETЩо потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора?Діагональ екрана Вага телевізораСтандарт кріплення VESA — відстань між кріпильними отворами на задній ... Читати далі...
Стислі характеристики
Настінний похило-поворотний кронштейн SIMPLER 26ET
Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора?
- Діагональ екрана
- Вага телевізора
- Стандарт кріплення VESA — відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора.
Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках телевізора, на пакованні або в інструкції.
Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED-телевізорів і моніторів із діагоналлю 19-43 дюйма та вагою до 25 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 100 × 100 мм до 200 × 200 мм
Переваги кронштейна 26ET
- Гарантія від виробника 10 років!
- Повний цикл виробництва в Україні
- Виготовлений із листового металу
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою
- Міцна конструкція
- Легко фіксується в необхідному положенні
- Зрозуміла інструкція щодо встановлення в комплекті
- У комплекті покращений монтажний набір, що підходить для 99% сучасних телевізорів
- У комплекті є пластикові стяжки для зручної фіксації дротів
- Овальні отвори на стіновому кріпленні дають змогу вирівняти кронштейн навіть після його встановлення
Легкий монтаж у 3 кроки:
- Прикріпити настінну пластину до стіни
- Прикріпити кронштейн до телевізора
- Закріпити телевізор на стіні
Внимание! Кріплення з комплекту підходять до 99% телевізорів, але можуть бути винятки, у цьому разі вам потрібно докупити гвинти самостійно. Уважно читайте інструкції.
Технічні характеристики:
- Категорія: настінний поворотно-похилий кронштейн
- Діагональ: 19-43''
- Максимальне навантаження: 25 кг
- Кут нахилу: -5°/+15°
- Кількість вузлів повороту: 2
- Кут повороту: 180°/180°
- Відстань від стіни: 67-256 мм
- Стандарт VESA: 100х100 мм, 200×100 мм, 200х200 мм
- Кількість ступенів свободи — 3
- Колір: чорний матовий
Комплектація: Кронштейн у зборі, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10х50 (3 шт.), гвинт 6х60 (3 шт.), шайба М8 (3 шт.), заглушка пластикова (3 шт.), гвинт 4х12 (4 шт.), шайба збільшена М4 (4 шт.), гвинт 6х30 (4 шт.), гвинт 8х45 (4 шт.), пластиковий адаптер (8 шт.), ключ шестигранний (1 шт.), пластикова стяжка (4 шт.).
Гарантія: 10 років.
Технічні характеристики
| Тип | поворотно-похилий |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 19" |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| VESA | 200 x 100 |
| VESA | 200 x 200 |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Способ установки | Настенный |




Українська

